Merk & Model
Opel Mokka-e
Bouwjaar
2023
Kilometerstand
14.470 km
Brandstof
Elektrisch
Vermogen
136 pk

Beschrijving

Zoek je een jonge, volledig elektrische auto zonder lange levertijd en met een gunstig maandbedrag? Neem dan dit lopende private leasecontract van Ayvens over. Deze Opel Mokka-e Ultimate verkeert in absolute topstaat en is schadevrij, heeft slechts nog maar 14.470 km op de teller en is uitgevoerd als de meest luxe Ultimate-editie. Je rijdt hiermee direct weg voor een vast bedrag per maand, inclusief alle operationele kosten.
Belangrijkste specificaties van de auto
  • Model: Opel Mokka-e (100% elektrisch)
  • Uitvoering: Ultimate (topmodel)
  • Kilometerstand: 14.470 km
  • Actieradius: Tot ca. 338 km (WLTP)
  • Voltaic blue metallic lak
  • Belangrijke opties: Lederen/Alcantara bekleding, stoelverwarming, massagefunctie op de bestuurdersstoel, adaptieve cruise control, matrix led-verlichting, groot digitaal dashboard (Pure Panel) en achteruitrijcamera.

Zie verder de opsomming bij de foto’s

Contractgegevens ter overname
  • Leasemaatschappij: Ayvens (voorheen LeasePlan / ALD Automotive)
  • Maandbedrag: € 516,- inclusief btw
  • Startdatum contract: 19 juni 2023
  • Exacte einddatum: 19 juni 2028 
  • Kilometerbundel :Max 10.000 km per jaar
  • Inbegrepen in het tarief: Wegenbelasting, all-risk verzekering, onderhoud, reparaties, banden en pechhulp.

Waarom deze overname een slimme keuze is
1. Direct rijden: Geen maandenlange wachttijden bij de dealer.
2. Financieel aantrekkelijk: Een vast maandbedrag van € 516,- voor een volledig uitgeruste Ultimate-uitvoering is erg scherp in de huidige markt.
3. Kostenbesparing voor jou: De administratieve overnamekosten van leasemaatschappij Ayvens neem ik voor mijn eigen rekening!
4. Zorgeloos elektrisch: Dankzij het complete private leasepakket kom je nooit voor onverwachte autokosten te staan. Je betaalt alleen zelf nog de laadstroom.

Procedure
De overname verloopt officieel en veilig via Ayvens. Zij zullen vooraf een reguliere financiële toetsing uitvoeren bij u om te controleren of het contract passend is. Zodra dit is goedgekeurd, kan de auto direct worden overgedragen.

Reden overdracht private lease contract:
De auto wordt steeds minder gebruikt. Voor u een auto met maar 14470 km op de teller waar u nog heel wat km mee kunt maken gedurende de resterende looptijd van het lease contract.
Zekerheden van deze auto

Toegang tot alle milieuzones

Voertuig geschikt voor alle milieu-/emissiezones

Dealer onderhouden

Onderhoud en reparaties bij erkende dealer gehad

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Hoorn

Kopen zonder zorgen? Doe een aankoopkeuring!

100% onafhankelijk
Keuringsrapport met advies
Nu aanvragen is morgen in de buurt keuren

Een aankoopkeuring kan al vanaf €179.

Meer informatie
Twee mensen bespreken de auto in een garage
67x bekeken
0x bewaard
Sinds 5 jul '26
Advertentienummer: m2417298550