Merk & Model, uitvoering
Pontiac FIREBIRD, 5.0 ESPRIT AUT
Bouwjaar
1978
Kilometerstand
15.866 km
Brandstof
LPG
Transmissie
Automaat
Motorinhoud
6.6 liter
Vermogen
360 pk

Beschrijving

Let op. Gruis in de motorolie. Oorzaak onbekend.

Hierbij te koop aangeboden, deze Pontiac Firebird uit 1978 met een 6.6L V8 (400CUI) op gas en benzine!
De motor is door 1 van de vorige eigenaren voorzien van een gereviseerde 6.6L V8 van een Pontiac GTO uit 69 met Pontiac Perfomance cilinderkoppen. Dit zou goed moeten zijn voor 360 SAE PK's, dus ongeveer 300PK volgens huidige standaarden. Samen met de TH350 automaat, die erg soepel schakelt, loopt deze auto erg goed.

In mijn bezit zijn de remmen volledig vervangen. Dus nieuwe hoofdremcilinder, nieuwe remtangen met schijven en blokken voor, nieuwe wielremcilinders en remschoenen achter en nieuwe remslangen.
Daarnaast zijn de bougies, bougiekabels, rotor en verdelerkap vervangen voor nieuwe exemplaren en heeft de auto onderhoud gehad.

De auto heeft lichte voorschade aan de rechterkant. Zie daarbij ook de foto's. Daarnaast kan de lak wat aandacht gebruiken. Deze is op diverse plaatsen gescheurd.
Auto wordt verkocht omdat dit voor mij van jongsaf aan een droomauto was, maar ik ben toch meer van de Opel oldtimers. Ik heb nu een Opel Senator aangeschaft en deze mag dus plaats gaan maken.
Zekerheden van deze auto

APK tot 18 oktober 2026

Auto voldoet aan veiligheids- en milieunormen

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Kerk-Avezaath

Kopen zonder zorgen? Doe een aankoopkeuring!

100% onafhankelijk
Keuringsrapport met advies
Nu aanvragen is morgen in de buurt keuren

Een aankoopkeuring kan al vanaf €179.

Meer informatie
Twee mensen bespreken de auto in een garage
2.219x bekeken
158x bewaard
Sinds 27 dec '25
Advertentienummer: m2348950355