Merk & Model, uitvoering
Saab 9-5, 2.0 T SPORT ESTATE AUT
Bouwjaar
2007
Kilometerstand
355.000 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat 5 versnellingen
Motorinhoud
2.0 liter
Vermogen
149 pk

Beschrijving

Te koop aangeboden onze saab!
We hebben hem nog niet zo lang maar omdat wij te veel autos hebben en er dus niet genoeg meerijden mag de heerlijke saab weer weg. Wat een genot om in deze auto te mogen rijden! Hij rijd op benzine en lpg g3 waardoor je lekker goedkoop kan tanken! Maar nu moeten we helaas toch afscheid er van gaan nemen.
We hebben er wel een aantal dingen aan gedaan zoals 4 nieuwe banden.
De saab is een automaat en beschikt over de volgende opties zoals stoelverwarming parkeersensoren en regensensor daarnaast uiteraard nog meer opties maar dit zijn de opties die geen overbodige luxe zijn!
Uiteraard is de saab NIET FABRIEKSNIEUW dus voor teleurgestelde verwachtigingen te verkomen is dit alvast gemeld.
De auto heeft hier en daar een plekje of een schaafplekje maar voor de rest is het een keurig nette auto.
Km stand is 355000
En heeft maar 3 eigenaren gehad
Wil jij nou ook een super betrouwbare maar niet al te dure auto rijden bericht me dan nu en wie weet rijd jij in deze heerlijke auto!

Groetjes Woning
Zekerheden van deze auto

Logische kilometerstand

De NAP-check heeft het als logisch beoordeeld

APK tot 8 mei 2026

Auto voldoet aan veiligheids- en milieunormen

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Akersloot

Kopen zonder zorgen? Doe een aankoopkeuring!

100% onafhankelijk
Keuringsrapport met advies
Nu aanvragen is morgen in de buurt keuren

Een aankoopkeuring kan al vanaf €179.

Meer informatie
Twee mensen bespreken de auto in een garage
Overige advertenties van woning
Meer van woning
404x bekeken
24x bewaard
Sinds 17 okt '25
Advertentienummer: m2323401140