Merk & Model, uitvoering
Saab 900, Coupe 2.0 C Automaat Oldtimer|Orig.NL!|
Bouwjaar
1987
Kilometerstand
164.429 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat 3 versnellingen
Motorinhoud
2.0 liter
Vermogen
99 pk

Beschrijving

Algemene informatie
Aantal deuren: 3
Kleur: Grijs metallic

Technische informatie
Vermogen: 73 kW (99 PK)
Transmissie: Automaat

Maten en gewichten
Laadvermogen: 480 kg
GVW: 1.640 kg
Wielbasis: 252 cm

Milieu
Emissieklasse: Euro 0

Staat
Aantal sleutels: 2

Financiële informatie
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)

Comfort & Interieur
  • Stuurbekrachtiging

Exterieur
  • Metallic lak

Overig
  • Nationale Auto Pas (NAP)
  • Trekhaak
  • Velours bekleding
  • Warmtewerend glas
  • wis-/was installatie voor koplampen


Met een auto als deze Saab 900 komt u absoluut goed voor de dag. De aandrijving van deze Saab wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie.

De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker.

Natuurlijk bent u van harte welkom om deze auto in ons bedrijf te komen bekijken. Laat u ons weten wanneer u wilt komen?

Momenteel hebben wij een Handelsactie waarbij we werken met scherpe, vaste zo meeneemprijzen. Inruil is daarbij zeker mogelijk maar tegen handelsprijzen. Heeft u vragen over deze of een van onze andere occasions? Neemt u dan contact op met ons verkoopteam, zij zijn te bereiken op tel. 0321-337296. U kunt ook een mail sturen naar verkoop@flevomobiel.nl. Wij zijn u graag van dienst!

Bij de aankoop van een auto gaat het niet alleen om de auto zelf, minstens zo belangrijk is de service en garantie. Wij weten bij Flevo Mobiel als geen ander dat de afweging voor service/garantie voor iedere klant anders ligt. Om deze reden vermelden wij onze zekerheidspakketten los van de verkoopprijs van de auto. U heeft als klant zelf de keuze voor één van onze zekerheidspakketten, elk met z’n specifieke kenmerken en bijbehorende prijs. Bekijk op onze website de kenmerken van de pakketten “Standaard”, ‘’Budget”, “Premium” of ”Deluxe”.

Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan de advertentie kunnen geen rechten ontleend worden.

FLEVO Mobiel heeft ongeveer 350 occasions op voorraad, een selectie van onze voorraad wordt getoond op marktplaats, ons totale aanbod en informatie over ons bedrijf, vindt u op www.flevomobiel.nl.

FLEVO Mobiel
Handelsweg Noord 37-39
8251JS Dronten
Tel: 0321745702
E-mail: verkoop@flevomobiel.nl
Zekerheden van deze auto

Logische kilometerstand

De NAP-check heeft het als logisch beoordeeld

APK tot 5 december 2026

Auto voldoet aan veiligheids- en milieunormen

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Dronten

Kopen zonder zorgen? Doe een aankoopkeuring!

100% onafhankelijk
Keuringsrapport met advies
Nu aanvragen is morgen in de buurt keuren

Een aankoopkeuring kan al vanaf €179.

Meer informatie
Twee mensen bespreken de auto in een garage
437x bekeken
21x bewaard
Sinds 20 okt '25
Advertentienummer: m2324522289