Merk & Model, uitvoering
Skoda Octavia, 2.0 TFSI COMBI RS 147KW
Bouwjaar
2010
Kilometerstand
160.000 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld 6 versnellingen
Motorinhoud
2.0 liter
Vermogen
295 pk

Beschrijving

Dag,
Hierbij verkoop ik mijn Skoda Octavia combi vrs.
Deze auto met alle historie en boekjes aanwezig heb ik zelf ook altijd in onderhoud gehad bij een vag specialist (complete car service Soest).
Hij is stage 1 getuned en een Racingline cold air intake. Hij is van oorsprong 200 pk en nu bijna 300 pk. Hij is erg snel!!! Bij rustig rijgedrag ook zuiniger. Er zitten zo goed als nieuwe banden onder en mat zwarte velgen. De orginele licht metalen velgen heb ik ook nog en zijn dus handig voor de winterbanden wissel. Ik ben er altijd erg zuinig op geweest. Deze auto is echt een one of a kind!
Zijn er minpunten? Ja 2 die zo op te lossen zijn. Namelijk hij kondigt nu een beurt aan over 500 km en er zit wat lucht in de koppeling waardoor je soms een paar keer moet pompen als ie een paar dagen stil gestaan heeft met de koppeling maar dat is zo verholpen bij de garage een reparatie van nog geen 100 euro. Voor vragen of foto’s van de boekjes stuur een bericht. Kon niet meer foto’s uploaden
Zekerheden van deze auto

APK tot 19 mei 2026

Auto voldoet aan veiligheids- en milieunormen

Dealer onderhouden

Onderhoud en reparaties bij erkende dealer gehad

Eerste eigenaar

Minder risico op verborgen problemen

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Huizen

Kopen zonder zorgen? Doe een aankoopkeuring!

100% onafhankelijk
Keuringsrapport met advies
Nu aanvragen is morgen in de buurt keuren

Een aankoopkeuring kan al vanaf €179.

Meer informatie
Twee mensen bespreken de auto in een garage
111x bekeken
4x bewaard
Sinds 24 mar '26
Advertentienummer: m2380755204