Merk & Model, uitvoering
Suzuki Alto, 1.0
Bouwjaar
2011
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld 5 versnellingen
Motorinhoud
1.0 liter
Vermogen
68 pk
APK tot
21 december 2026

Beschrijving

Ik verkoop deze auto omdat ik zelf op zoek ben naar een andere auto. Ik heb deze Suzuki Alto gekocht toen ik net mijn rijbewijs had en hij was daar ideaal voor: hij rijdt licht, soepel en is heel makkelijk in gebruik.

De auto is zeer zuinig, wat hem perfect maakt voor lange of korte ritten. Hij start altijd goed en rijdt prettig. Ik gebruik de auto nog steeds, maar alleen voor korte afstanden, dus de kilometerstand loopt nog iets op (nu ca. 208.568 km) De auto heeft op 15 december een nieuwe APK gekregen. Tijdens de keuring zijn alleen de voorlichten en kentekenlampjes vervangen. Verder is de auto zonder problemen goedgekeurd, wat aangeeft dat hij technisch in orde is.

De remmen kunnen soms een klein geluid maken, maar de remblokken zijn al vervangen en functioneren goed. Dit is dus geen technisch probleem, maar puur een geluidje.

elektrische ramen voor werkt goed, airco en verwarming werken uitstekend.
Zekerheden van deze auto

APK tot 21 december 2026

Auto voldoet aan veiligheids- en milieunormen

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Tilburg

Kopen zonder zorgen? Doe een aankoopkeuring!

100% onafhankelijk
Keuringsrapport met advies
Nu aanvragen is morgen in de buurt keuren

Een aankoopkeuring kan al vanaf €179.

Meer informatie
Twee mensen bespreken de auto in een garage
2.828x bekeken
53x bewaard
Sinds 26 dec '25
Advertentienummer: m2348734925