Merk & Model, uitvoering
Tesla Model 3, Standard Plus RWD
Bouwjaar
2021
KM stand
64.414 km
Brandstof
Elektrisch
APK tot
27 december 2025
Wegenbelasting
€ 27,25 per maand
Vermogen
306 pk

Beschrijving

Algemene informatie
Aantal deuren: 4
Constructiejaar: 2021-12
Modeljaar: 2021
Kleur: Wit parelmoer

Technische informatie
Vermogen: 225 kW (306 PK)
Transmissie: Automaat
Topsnelheid: 225 km/u

Maten en gewichten
Laadvermogen: 414 kg
GVW: 2.149 kg
Afmetingen (LxBxH): 469 x 185 x 144 cm
Wielbasis: 288 cm

Interieur
Interieurkleur: Zwart
Aantal zitplaatsen: 5

Milieu
Emissieklasse: Z

Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)

Financiële informatie
BTW/marge: BTW verrekenbaar voor ondernemers
Motorrijtuigenbelasting: € 73 - € 81 per kwartaal

Garantie
Fabrieksgarantie tot: 27-12-2029

Opties en accessoires
  • Kunstlederen bekleding

Bijzonderheden

Dit prachtige exemplaar van de Tesla Model 3 is voorzien van de 60kWh batterij in combinatie met de achterwielaandrijving. Hierdoor heb je een fijne, zeer efficiënte elektrische aandrijflijn met hoge prestaties. Met de 18" Aero wielen heb je de best mogelijke range voor dit model, met sportieve looks!
Tevens hanteert Tesla een fabrieksgarantie van 8 jaar of 160.000km voor de aandrijflijn; de aandrijflijn (batterij en motoren) vallen dus nog onder fabrieksgarantie tot en met 27-12-2029 of 160.000km!
Deze Tesla is volgens ons de perfecte EV:
-Een goede range (415km WLTP) en tegelijkertijd hoge prestaties; in 5,5 seconden 0-100km/h;
-Ervaar de ultieme rijervaring met Tesla's Autopilot op de Model 3, die autonoom (snelweg)rijden en geavanceerde veiligheidstechnologie die sneller reageert dan een mens. Dit alles biedt voor een zorgeloze rit. Geniet van luxe en efficiëntie met de nieuwste innovaties in rijassistentie!;
-De beste infrastructuur voor laden; de navigatie plant zelf laadstops in, bij een Tesla-lader laad je voor circa 23 cent per kWh (met 1 kWh doe je tot wel 7km!) en de batterij verwarmt zich automatisch voor als je in de buurt van je laadstop komt, zodat je tot wel 1.250km per uur bijlaadt! Dit is nauwelijks langzamer dan tanken, en wie is er nou niet toe aan een (laad)stop na een ruime 400km rijden?;
-Daarnaast kun je voor dagelijks verkeer prima zonder laadpaal thuis laden; een nachtje aan een 220V-lader en je accu is weer op peil. Elke ochtend wakker worden met een "volle tank", wie wil dat nou niet?;
-Met de 9 camera's die in de auto zijn verwerkt, is parkeren erg eenvoudig. Daarnaast is elke hoek in beeld op de ingebouwde dashcam die ook verdachte bewegingen tijdens geparkeerd staan in de gaten kan houden en opslaat!;
-Met de app van Tesla, is alles op afstand te bedienen en is de auto ook eenvoudig voor te koelen, of te verwarmen.
-Tijdens het laden zul je je nooit vervelen, je hebt namelijk Youtube, Netflix, Disney+, Spotify, en zeer veel spellen ingebouwd in het infotainmentscherm;
-Regelmatige updates die de software van deze prachtige Model 3 telkens blijven optimaliseren; zo wordt je auto telkens verbeterd!

Kortom: dé perfecte, meest innovatieve EV met een mooie kilometerstand en een zéér goede range!

Bedrijfsinformatie

Kijk nu op onze website voor uitgebreide foto’s van het in- en exterieur van deze, en van onze andere prachtige occasions!
www.janbogert.nl

12 maanden garantie VANAF € 695,- (met deze garantie kunt u bij de officiële merkdealer terecht bij u in de buurt)
Afleverpakket € 595,-

- 180 topoccasions op voorraad. (Vrijwel allemaal: dealer onderhouden, eerste eigenaar, onderhoudshistorie bekend)
- Financiering en lease mogelijk, vraag bij ons een scherpe offerte aan.
- Familiebedrijf met al bijna 30 jaar ervaring in het in- en verkopen van schitterende, jonggebruikte occasions!

Vrijwel al onze occasions zijn afkomstig van de eerste eigenaar, zijn dealer onderhouden en de onderhoudshistorie is uiteraard aanwezig.

Dit is de standaard die we bij Autobedrijf Jan Bogert hanteren om de hoogst mogelijke kwaliteit te waarborgen: ''Wij als team gaan altijd voor een 10!''.

Ons bedrijf is aangesloten bij de BOVAG, wat staat voor vakkundigheid, zekerheid en betrouwbaarheid. Ook zijn we als bedrijf RDW-gecertificeerd, waardoor we de auto ter plekke kunnen tenaamstellen.
Maak nu een afspraak om deze auto te komen bekijken in onze showroom, de koffie staat klaar!

Bovenstaande informatie is met zorg opgesteld, maar daaraan kunnen geen rechten worden ontleend. Type-, zet- en spelfouten zijn dan ook voorbehouden.

Autobedrijf Jan Bogert
Wipmolen 3
4671HE DINTELOORD
Telefoonnummer: 0167-524721
E-mailadres: verkoop@janbogert.nl
Wij zijn aangesloten bij de BOVAG
Zekerheden van deze auto

Logische kilometerstand

De NAP-check heeft het als logisch beoordeeld

APK tot 27 december 2025

Auto voldoet aan veiligheids- en milieunormen

Dealer onderhouden

Onderhoud en reparaties bij erkende dealer gehad

Eerste eigenaar

Minder risico op verborgen problemen

Highlights
Financiering mogelijk bij aanbieder
Dealer onderhouden
NAP: logische km-stand
APK geldig tot 27 december 2025
Eerste eigenaar
Geschikt voor alle milieu/emissie zones
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Dinteloord

Kopen zonder zorgen? Doe een aankoopkeuring!

100% onafhankelijk
Keuringsrapport met advies
Nu aanvragen is morgen in de buurt keuren

Aankoopkeuring vanaf €179. Boek via Marktplaats en krijg 10% korting.

Meer informatie
Twee mensen bespreken de auto in een garage
21x bekeken
0x bewaard
Sinds 16 sep '25
Advertentienummer: m2311932915