Merk & Model, uitvoering
Volkswagen VOLKSWAGEN, .
Bouwjaar
2002
Kilometerstand
161.550 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Motorinhoud
2.3 liter
Vermogen
170 pk

Beschrijving

Omdat we teveel hobby's en te weinig ruimte en tijd hebben gaan we na lang nadenken afscheid nemen van onze prachtige blijvend Youngtimer en unieke Beetle V5 Sport!

Van deze Volkswagen New Beetle Sport Edition 2.3 V5 (geïntroduceerd rond 2002) zijn er in totaal slechts 500 stuks geproduceerd.
Deze gelimiteerde en zeldzame uitvoering was specifiek verdeeld in twee kleuren:
250 stuks in de kleur Reflex Silver Metallic
250 stuks in de kleur Deep black
De belangrijkste kenmerken van deze speciale V5 Sport-editie:De Motor: Uitgerust met de iconische 2,3-liter VR5-motor (met 20 kleppen), goed voor 170 pk en een unieke vijfcilinder roffel.

De actieve achterspoiler een elektronische spoiler boven de achterruit die automatisch omhoogklapt zodra de auto een snelheid van 150 km/u bereikt (en handmatig te bedienen is via een knop) is een unieke future op deze beetle.

Sportievere voor- en achterbumper (bumpers met zijmarkeringslichten), dubbele sportuitlaat en exclusieve 17-inch 'Delta X' (of optionele 18-inch) lichtmetalen velgen.Interieur: Tweekleurige verwarmde lederen alcantara sportstoelen, een met leder bekleed sportstuur en diverse aluminium interieuraccenten.Het model werd destijds specifiek als gelimiteerde "Sport Edition" op de Europese markt (waaronder het Verenigd Koninkrijk en het vasteland) uitgebracht, wat het vandaag de dag een gezochte moderne klassieker maakt.

We hebben de auto 12 jaar gekoesterd en zelf in 2015 van de eerste eigenaar gekocht in Düsseldorf.

Deze Beetle is uniek met het RS alcantara sport interieur.
De orginele velgen zijn aanwezig met nieuwe banden.(zie laatste foto)
De Beetle heeft een nieuwe apk en een kleine beurt gehad en staat hij bij ons altijd binnen.
Ik heb er ook nog een op maat gemaakte binnenhoes bij met spiegelzakken en vw logo deze zit bij de koop in.
De auto is een blijvende Youngtimer die volgend jaar 25 jaar oud is en dus de komende 3,5 jaar als Youngtimer op de zaak kan.

Voor de échte liefhebber kunnen we nog iets met de prijs doen naast de auto.

Bij serieuze interesse graag bellen
06 51113335

mvg Dirk
Zekerheden van deze auto

APK tot 6 augustus 2027

Auto voldoet aan veiligheids- en milieunormen

Toegang tot alle milieuzones

Voertuig geschikt voor alle milieu-/emissiezones

Dealer onderhouden

Onderhoud en reparaties bij erkende dealer gehad

Eerste eigenaar

Minder risico op verborgen problemen

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Schagen

Kopen zonder zorgen? Doe een aankoopkeuring!

100% onafhankelijk
Keuringsrapport met advies
Nu aanvragen is morgen in de buurt keuren

Een aankoopkeuring kan al vanaf €179.

Meer informatie
Twee mensen bespreken de auto in een garage
728x bekeken
27x bewaard
Sinds 10 aug. '26
Advertentienummer: m2429583481