Kenmerken

Auteur
Jan Roelfs sr.
Conditie
Gelezen
Achtergrond
Overige
Jaar (oorspr.)
1987

Beschrijving

Het dekor van zijn leven

(Jan Roelfs sr.)

 

Autobiografisch of biografisch werk waarin de auteur zijn eigen leven en werk beschrijft:

Van zijn begin als huisschilder in de Kinkerstraat tot zijn werk als affichemaker en reclameschilder. Met nadruk op zijn artistieke ontwikkeling, vakmanschap en passie voor kleur en vorm

Het boek vertelt het verhaal van zijn persoonlijke en professionele leven , met zowel anekdotes als voorbeelden van zijn werk, waardoor het een portret is van zijn carrière en creatieve prestaties.

Van huisschilder in de Kinkerstraat tot affichemaker en reclameschilder — een passie voor kleur, vorm en dagelijks vakmanschap. In Het dekor van zijn leven neemt Jan Roelfs sr. je mee langs zijn artistieke en persoonlijke ontwikkeling, waarin ambacht en creativiteit hand in hand gaan. Door middel van verhalen, anekdotes en visuele voorbeelden ontstaat een levendig portret van een leven gewijd aan het schilderen van huizen én reclame-uitingen. Een inspirerend boek voor liefhebbers van kunst, ambacht en de geschiedenis van visuele cultuur in de 20ste eeuw.

 

Paperback, 80 pag., geïllustreerd

Uitg. Luhlf Dekoratie- en Reklameatelier, 1987

ISBN: geen

 

· Alleen verzenden, niet ophalen



· Op biedingen die te laag zijn wordt niet gereageerd



· Op biedingen die acceptabel zijn wordt snel gereageerd



· Boeken worden na ontvangst van betaling meteen verstuurd

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Roosendaal
19x bekeken
0x bewaard
Sinds 16 mar '26
Advertentienummer: a1523764694