Tom Egbers - Twaalf gestolen jaren / De Zwarte Meteoor in NY

Bieden
Ophalen of Verzenden
Verzenden voor € 4,20
20sinds 18 mei. '25, 22:37
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
AuteurTom Egbers

Beschrijving

Het sprookje van Almelo begint in het jaar 1957, wanneer de slaperige provinciestad opleeft door de komst van een Zuid-Afrikaanse wondervoetballer. Steve Mokone, 'de koffiekleurig kroeskop', maakt de plaatselijke club Heracles kampioen. Meteen daarna verdwijnt hij spoorloos, Almelo ziet hem nooit meer terug.
Bijna veertig jaar later gaat Tom Egbers, Almeloër en Heraclied van geboorte, op zoek naar de held over wie hij zijn hele jeugd verhalen hoorde. Hij vindt Mokone in New York. Egbers beschrijft zijn zoektocht én het relaas van de held in het boek 'De zwarte meteoor' , dat in de zomer van 2000 werd verfilmd.
Dan, een paar dagen na de première van de film, is het sprookje uit. Er is een verpletterend bericht; Steve Mokone blijkt een inktzwarte periode uit zijn leven te hebben verzwegen. Hij zat in Amerika jarenlang achter tralies. Mokone wil er nu niet meer over praten. Daarop reist Tom Egbers naar New York voor een nieuwe zoektocht: wat is er gebeurd in de herfst van 1977?

Kleine paperback in prima staat, als nieuw
Het boek kan door de brievenbus, verzendkosten zijn 4,20 euro.
En dan kan er nog een vergelijkbaar boek bij.

Maar als pakketje naar een DHL afhaalpunt kost 5,45 euro, en dat geldt dan voor een pakket tot 10 kg! (thuisbezorgd 6,45 euro)

Kijk dus ook eens bij mijn andere advertenties voor nog veel meer non-fictie boeken voor volwassenen en boeken in andere talen (engels, spaans etc)
Of neem een kijkje bij mijn andere accounts voor fictie of kinderboeken.
Zoek op koopjeskoffer en je komt vanalles tegen. Ook veel UITVERKOOP boeken!
En kun je het niet vinden vraag er dan gerust naar.

de Koopjeskoffer
bezoekadres: van Hogendorpplein 36
Alleen op afspraak
Advertentienummer: m2269642059