Help! Ik ga coachen / Help!Coaching Bibliotheek / C1

€ 10,10
Verzenden
00sinds 11 apr. '25, 07:52
Deel via
of

Kenmerken

AuteurMarijke Lingsma
ConditieGelezen
Productnummer (ISBN)9789079877027
Jaar (oorspr.)2021

Beschrijving

BoekenBalie maakt van tweedehands jouw eerste keuze. Met een Trustscore van 4,8 (excellent) en 30 dagen retour garantie maken we dat iedere dag waar.

Titel: Help! Ik ga coachen / Help!Coaching Bibliotheek / C1
Auteur: Marijke Lingsma
ISBN: 9789079877027
Conditie: Beetje gebruikt

Misschien heb je een opleiding tot coach gehad. Of coach je al een tijd in de praktijk. Toch heb je soms behoefte aan even weer wat basis.



Hoe zat het ook weer, wat zijn de belangrijkste tips en valkuilen? Dit Help!boekje biedt een ideale toolbox. Met basisinzichten in één boek met 50 items. Maar ook met checklists, reminders, tips en achtergrondinformatie. En met inspirerende one-liners die je in een coachingsgesprek kunt inzetten om beweging te creëren. Zodanig vormgegeven dat het ook tijdens coachingsgesprekken kan worden gebruikt.



De kern: ken je krachten, ken je beperkingen, ken je professionele mogelijkheden en besef het belang van belangeloosheid van de coach. En vooral: blijf nieuwsgierig en zorg dat je plezier houdt als coach!

Waarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:

  • Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
  • Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
  • We checken alle boeken eigenhandig
  • Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
  • 30 dagen retourgarantie
Advertentienummer: a1512652832