Gymzaalbank jaren 80 3.60 m€ 25,00
Kenmerken
Conditie
Gelezen
Jaar (oorspr.)
2016
Auteur
Alexandra penrhyn lowe
Beschrijving
Taal: Nederlands; Vlaams
Aantal pagina's: 336
Eveline heeft maar één zorg deze zomer: een echt leuke jongen vinden met wie ze voor het eerst kan zoenen. Maar dan roept ze geesten op tijdens een feestje – tegen de waarschuwing van haar pleegmoeder in – en nu ziet ze plotseling dingen die andere mensen niet zien.
Doodsbang dat ze bezeten is door een kwade geest, probeert ze een manier te vinden om alles terug te draaien. Maar dan hoort ze van een waarzegster dat ze de eeuwenoude gave van de Wachters heeft – een gave die was afgeschermd, maar nu is wakker gemaakt. Een gave waardoor ze geesten en demonen kan zien. En zij zien haar ook.
Eveline heeft maar één zorg deze zomer: in leven blijven.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Sprang-Capelle
16x bekeken
1x bewaard
Sinds 19 sep '25
Advertentienummer: m2312895836
Populaire zoektermen
harry potter boeken setvampire diaries boeken nederlandsrobin hobb de boeken van de narrad des tijds 13fantasy boekenfantasy boekenharry potter boeken setharry potter boeken setvampire diaries boeken nederlandshet laatste gevecht narniathe witcher de laatste wensengelse fantasy boekengame of thrones boekenroleplaying boekenpaddestoel stoel in Kinderkamer | Tafels en Stoelenorbea mx 20 in Fietsen | Mountainbikes en ATBdavid tuinbeeld in Tuinbeeldenapple carplay vw in Autoradio'sznen grande retro scooter in Brommeronderdelen | Scootersvintage bank beige in Banken | Bankstellenjohann sebastian bach in Vinyl | Klassiekzilveren koffiestel in Antiek | Goud en Zilvermondharmonica in Blaasinstrumenten | Mondharmonica'syamaha mt 09 zwart in Motoren | Yamaha