Kenmerken

Auteur
Berta Bobath
Conditie
Zo goed als nieuw
Productnummer (ISBN)
9789025957940
Jaar (oorspr.)
2007

Beschrijving

BoekenBalie maakt van tweedehands jouw eerste keuze. Met een Trustscore van 4,8 (excellent) en 30 dagen retour garantie maken we dat iedere dag waar.

Titel: Wat Is Wijs?
Auteur: Berta Bobath
ISBN: 9789025957940
Conditie: Als nieuw

Spiritualiteit is in. De personal coach zowel als de pastor gaat ermee aan de slag. En ook werken mensen zelf aan hun spirituele vorming. Maar wat betekent spiritualiteit in deze tijd En hoe kan er in verschillende vormingspraktijken mee gewerkt worden
Over deze vragen gaat het in Wat is wijs Verschillende deskundige auterus levereen een bijdrage aan deze bundle. Van Saane, Metselaar en Roothaan reiken vanuit de psychologie en de filosofie referentiekaders voor reflectie aan. Over de praktijk buigt zich een coach als Muijen, maar ook onderzoekers Van humanistisch raadswerk als Halsema en Van den Ende. En pastores die gevangenen (Karsten) en ingenieursstudenten (Van Drongelen en Meijknecht) begeleiden. Ook stervensbegeleiding (Ettema) en agogiek (Lanser) komen aan bod. En de naturalistische zelfvorming volgens Dennett (Derksen).
Wat is wijs? bidet theoretische reflectie op praktijken van spirituele vorming. Het boek is van belang voor iedereen die in beroep of studie naar verheldering op dit gebied zoekt.

Waarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:

  • Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
  • Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
  • We checken alle boeken eigenhandig
  • Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
  • 30 dagen retourgarantie
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Rotterdam
0x bekeken
0x bewaard
Sinds 11 sep '25
Advertentienummer: a1517761856