Bacteriën moeten ook leven

€ 5,00
Ophalen of Verzenden
30sinds 22 apr. '25, 15:11
Deel via
of

Kenmerken

ConditieNieuw
TypeCabaret
AuteurYoup van 't Hek

Beschrijving

Nieuw, ongelezen boek van Youp van 't Hek. Ook leuk als kado voor bv verjaardag.

Op te halen in Apeldoorn of Brummen. Verzenden mogelijk kosten koper via DHL Parcel of Postnl. Brievenbuspost mogelijk op eigen risico. Verzonden/opgehaald = verkocht.

Taal: Nederlands; Vlaams
Aantal pagina's: 191

Al twintig jaar lang schrijft Youp van ’t Hek columns in NRC Handelsblad. Een constante stroom van woorden met gedachten, met visie en met rake observaties. Youp schroomt niet, hij is een man met een mening. De lezers zijn inmiddels verslaafd geraakt aan zijn zinnen. Zinderend, zinvol en volgens hemzelf ook zinloos.
In Bacteriën moeten ook leven laat hij niets liggen: wissewasjes, regerende leugens, modern sterven, kijkcijfervlees, zwanger van God, Youptube, mevrouw Wilders, spuiten & slikken, trots op Rita, schaamrood en nog veel meer zaken waar Youp u graag aan herinnert. Verder haalt hij onder de noemer Uit mijn duim herinneringen op aan zijn liftvakanties als jonge jongen. En waarom bacteriën moeten leven? Youp geeft het antwoord overduidelijk in deze bundel.



Vakantie lezen humor cabaret lachen
Advertentienummer: m2260248830