Partij as kettingen Bieden
Tien dingen die ik beter niet had kunnen doen
Bieden
Ophalen of Verzenden
360sinds 1 feb. '25, 15:33
Kenmerken
ConditieZo goed als nieuw
Jaar (oorspr.)2015
AuteurSarah Mlynowski
Beschrijving
Taal: Nederlands; Vlaams
Aantal pagina's: 352
Contributors: Lia Belt
Feesten tot in de ochtend, marshmallows als ontbijt en niet opstaan als je daar geen zin in hebt. Zo ziet het nieuwe leven van de 16-jarige April eruit. Nu haar vader voor zijn werk naar Cleveland is verhuisd, woont April tot het eind van het schooljaar bij haar vriendin Vi. Officieel onder toezicht van Vi's moeder, maar die is op tournee. Alleen heeft April dát niet aan haar ouders verteld.
Lang leve de vrijheid in een huis vol jongens en een roze hottub in de tuin! Of niet? En waarom staat Aprils vader ineens op de stoep?
Advertentienummer: m2230158526
Populaire zoektermen
de goed genoeg oudergratis kinderboeken in Jeugd & onder 10 jaaroude kinderboeken in Jeugd & onder 10 jaarcomplot 365 in Jeugd & 13 jaar en ouderJeugd & onder 10 jaar in Boekengoud elsje serie in Jeugd & 13 jaar en oudermaaike en domenico in Jeugd & 13 jaar en ouderpim pandoer in Jeugd & 13 jaar en ouderpietje puk in Jeugd & onder 10 jaarkinderboeken in Jeugd & onder 10 jaardagboek muts in Jeugd & 10 tot 12 jaarpinkeltje in Jeugd & onder 10 jaardisney boekenclub in Jeugd & onder 10 jaarheartland in Jeugd & 10 tot 12 jaarc100 bikehilti tweedehandsblacklightlemelegusta slowcookermaxima sloep in Sloepenbrandstofdrukregelaar opelvogelbad fonteinsidetable rijssen in Huis en Inrichtinghond te huur corona