2 x Het dagboek van Nurdius Maximus Dyslexie

40sinds 16 jul. '25, 09:33
€ 10,00
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd via PostNL vanaf € 6,95
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGelezen

Beschrijving

2 boeken uit de serie Nurdius Maximus

De boeken zijn geschikt voor kinderen die mooite hebben met lezen of dyslexie hebben.
De boeken zijn geschreven met een dyslexie - letter.

- Het dagboek van Nurdius Maximus
- Het dagboek van Nurdius Maximus in Egypte

Nurdius Maximus
Ik ben Nurdius Maximus, en ooit zal ik de grootste held in de Romeinse geschiedenis zijn. Op dit moment schiet dat nog niet zo opo. Mijn vrienden lachen me uit, pa luistert nooit naar me en ma heeft alleen maar belangsteling voor haar heilige kippen.
Het enige wat ik nu wil, is leren vechten als een gladiator. Want wie weet, misschien moet ik op een goede dag wel opdraven om Rome te redden!
Ik weet gewoon dat er een machtige strijder in mij zit...
Ik hoop alleen dat hij een beejte snel naar buiten komt.

Nurdius Maximus in Egypte
Ik ben Nurdius Maxiums, en ik schrijf dit dagboek zodat het gepubliceerd kan worden zodra ik de grootste held uit de Romeinse geschiedenis ben.
Ik ben net terug uit Egypte, waar ik bijna doodging in de woestijn en nog maar net kon voorkomen dat mijn hersens er via mijn neus uitgetrokken werden door mensen die een mummie van me wildenmaken.
Ik wéét gewoon dat er een machtige krijger in mijn schuilt... Ik hoop alleen dat hij snel weer eens opduikt!
Advertentienummer: m2289505907