Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw

Beschrijving

Taal: Nederlands; Vlaams

Aantal pagina's: 30

Contributors: D. Eisenburger; Tjalling Bos.

Een Vier Windstreken prentenboek.
In dit prentenboek voor alle leeftijden beleef je belangrijke momenten mee met de beroemde componist en musicus Wolfgang Amadeus Mozart. Als wonderkind geeft hij samen met zijn zusje Nannerl door heel Europa concerten. Zijn eerzuchtige vader doet erg zijn best om Wolfgang Amadeus beroemd te maken en daarmee veel geld te verdienen. Maar voor Wolfgang is zijn liefde voor de muziek het belangrijkst. Hij kan het componeren gewoon niet laten en is vooral dol op opera.
De toegankelijke tekst van Ernst Ekker en de prachtige illustraties van Doris Eisenburger brengen Mozart en zijn tijd tot leven: de problemen van een componist die vaak lange, zware reizen moet maken en afhankelijk is van de gulheid van adellijke heren, maar ook de schitterende feesten en de succesvolle concerten en opera's.
Dit boek bevat een cd met muziek van Mozart, die telkens aansluit bij de hoofdstukken en illustraties op twee bladzijden.

Zo goed als nieuw.
Uit een rook-en huisdiervrij huishouden.
Kosten-en risico voor het verzenden zijn voor de koper.
Kijk ook eens bij mijn andere advertenties 🙃
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Rotterdam
39x bekeken
0x bewaard
Sinds 21 jan '26
Advertentienummer: m2357869172