ETEN OP ZIJN VLAAMS 9789029503273 L.P. Boon

€ 9,90
Verzenden
31sinds 4 sep. '24, 17:17
Deel via
of

Kenmerken

AuteurL.P. Boon
ConditieGelezen
Productnummer (ISBN)9789029503273
Jaar (oorspr.)1996

Beschrijving

BoekenBalie maakt van tweedehands jouw eerste keuze. Met een Trustscore van 4,8 (excellent) en 30 dagen retour garantie maken we dat iedere dag waar.

Titel: ETEN OP ZIJN VLAAMS
Auteur: L.P. Boon
ISBN: 9789029503273
Conditie: Beetje gebruikt

"Eten Op Zijn Vlaams" is een culinair boek geschreven door de Belgische auteur L.P. Boon. Dit boek biedt een unieke kijk op de Vlaamse keuken, met een focus op de rijke tradities en de diverse smaken die deze regio te bieden heeft. Boon, bekend om zijn liefde voor de Vlaamse cultuur, neemt de lezer mee op een gastronomische reis door de verschillende gerechten die de Vlaamse keuken kenmerken.

Het boek bevat een verzameling van authentieke recepten, variërend van klassieke gerechten zoals stoofvlees en waterzooi tot meer moderne interpretaties van traditionele maaltijden. Boon legt niet alleen de nadruk op de ingrediënten en de bereidingswijzen, maar ook op de context waarin deze gerechten worden geserveerd. Hij beschrijft de sociale en culturele betekenis van voedsel in Vlaanderen, en hoe het samenkomen rond de tafel een belangrijk aspect is van de Vlaamse levensstijl.

Met zijn kenmerkende stijl weet Boon de lezer te inspireren om zelf aan de slag te gaan in de keuken. Hij biedt praktische tips en variaties op de recepten, waardoor zowel de ervaren kok als de beginner iets kan leren. Het boek is rijk geïllustreerd met foto's van de gerechten, wat het geheel visueel aantrekkelijk maakt.

"Eten Op Zijn Vlaams" is niet alleen een kookboek, maar ook een ode aan de Vlaamse gastronomie en een uitnodiging om de smaken van Vlaanderen te ontdekken. Het is een must-have voor iedereen die geïnteresseerd is in de culinaire tradities van deze regio en voor diegenen die willen genieten van de heerlijke en hartige gerechten die Vlaanderen te bieden heeft.

Deze omschrijving is met behulp van AI gegenereerd.

Waarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:

  • Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
  • Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
  • We checken alle boeken eigenhandig
  • Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
  • 30 dagen retourgarantie
Advertentienummer: a1505355656