Smullen met pompoen 9789055018772 N. van Leeuwen
Kenmerken
Beschrijving
Titel: Smullen met pompoen
Auteur: N. van Leeuwen
ISBN: 9789055018772
Conditie: Als nieuw
De pompoen is in opmars. De felgekleurde vrucht is vrijwel het hele jaar door te verkrijgen, niet alleen in natuurwinkels, maar ook in steeds meer supermarkten. Pompoen is lekker, veelzijdig, gezond en een prima basis voor tal van gerechten.
Pompoensoep kent u ongetwijfeld, maar wist u dat u van pompoen ook een heerlijk tussendoortje, een hartig hoofdgerecht of een origineel voorafje kunt maken? In de Italiaanse, Marokkaanse en Zuid-Amerikaanse keuken maakt men al sinds mensenheugenis dankbaar gebruik van de bijzondere smaak en kleur van de pompoen; nu zijn wij aan de beurt.
Nicole van Leeuwen verzamelde in de loop der jaren vele bijzondere pompoengerechten. Ze heeft net zolang geëxperimenteerd tot de recepten smakelijk, verrassend en simpel te bereiden zijn. Alle ingrediënten zijn overigens puur natuur: er wordt geen gebruik gemaakt van toegevoegde suikers of producten met geur-, kleur- en smaakstoffen.
Een kleine greep uit Smullen met pompoen:
· Verrassende bijgerechten en voorafjes als Indiaanse pompoenchutney en Geroosterde pompoen met pindasaus.
· Ovengerechten als Pompoentaart met mosselen en prei en Pompoenkwarksoufflé.
· Hoofdgerechten als Couscous met groenten-tajine, Pompoenravioli en Pompoenpaella.
· Zoetige lekkernijen als Pompoencocktail, Pompoenjam en Pompoenkwarktaart.
Waarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:
- Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
- Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
- We checken alle boeken eigenhandig
- Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
- 30 dagen retourgarantie