Victoria Moore - De wijn-spijsbijbel€ 17,50
Cooking (R)evolution - Alex Hanbuckers
€ 12,50
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
190sinds 12 mar. '25, 14:28
Kenmerken
ConditieZo goed als nieuw
Beschrijving
€ 49,95 Oorspronkelijke prijs
ISBN: 9789020960501
Tweedelige en vijftalige kunst- en kookboek van en over Alex Hanbuckers, chef-eigenaar van het Brugse Auberge Herborist.
Het ene deel ‘(r)evolution’ is een portfolio. In het andere deel ‘cooking’, krijgen we wel recepten, van achttien toegankelijkere gerechten (bv. ganzenleverlolly’s, groene theewafeltjes, kreeftenijs, pecorino-ravioli), en ook van zes van de creaties uit het eerste deel. Geen traditionele receptuur: hoeveelheden en tijden worden aan het experiment overgelaten.
Geen traditionele receptuur: hoeveelheden en tijden worden aan het experiment overgelaten. Toch zijn de recepten haalbaar voor de gevorderde hobbykok die de bewerkelijkheid niet schuwt. Slechts een handvol recepten, maar tonnen inspiratie; simpele technieken, maar niet-alledaagse resultaten.
Deze vierkantige boeken, met twee afgeronde hoeken en transparante kaft in een cassette, werden heel knap vormgegeven.
Advertentienummer: m2244942484
Populaire zoektermen
oma keasberry in KookboekenKookboeken in Boekenescoffier in Kookboekenbeb vuyk in Kookboekenbeukers bakken in Kookboekenmiljuschka in Kookboekenkookbijbels in Kookboekenproject gezond boek in Kookboekenwannee kookboek in Kookboekenkitchenaid in Kookboekenconimex in Kookboekenclaudia roden in Kookboekeneugen pauli in Kookboekenjamie oliver 5 ingrediënten in Kookboekenschadeauto's mercedesnefit moduline 300alienware aurora r4samsung soundbar hwombre nomade louis vuittongratis straatstenen in Tegels en Klinkerskids factory kastober butlertaxus hout in Doe-het-zelf en Verbouwmood octopus xxl