Hollandse kramen - Het kookboek van de markt

€ 10,00
Ophalen of Verzenden
140sinds 4 mei. '25, 20:20
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
TypeVoorgerechten en Soepen, Hoofdgerechten, Overige typen

Beschrijving

Hollandse kramen - Het kookboek van de markt - door Yolanda van der Jagt. Zo goed als nieuw.
Dit prachtige nieuwe kookboek van Yolanda van der Jagt laat zien hoe gevarieerd en mooi het aanbod van de Hollandse warenmarkten is.
Meer dan 100 bijzondere en verrassende recepten met heel veel groenten en fruit van het seizoen, vaak biologisch en afkomstig van lokale producenten. Typische dingen van de markt zoals haring en stroopwafels komen ook aan bod, naast noten, zuidvruchten en natuurlijk vis en gevogelte.
Private chef Yolanda van der Jagt kookte jarenlang in toprestaurants over de hele wereld. Ze schreef eerder Lekker Hollands, het kookboek voor alle seizoenen en twee kookschriften.

Kijk ook eens bij mijn andere advertenties met meer (kook)boeken, spellen, speelgoed, puzzels en andere leuke items.
Ophalen of verzenden (als brievenbuspost met track en trace voor € 4.25)
Advertentienummer: m2264547331