Kenmerken

Auteur
Hans Kraaijeveld
Conditie
Zo goed als nieuw
Productnummer (ISBN)
9789066501027
Jaar (oorspr.)
2011

Beschrijving

3+1-actie! Bestel van 13 tot 26 oktober 3 boeken en krijg er 1 gratis bij.

Korting: nu van 26.45 euro, voor 13.23 euro.

BoekenBalie maakt van tweedehands jouw eerste keuze. Met een Trustscore van 4,8 (excellent) en 30 dagen retour garantie maken we dat iedere dag waar.

Titel: Offstage
Auteur: Hans Kraaijeveld
ISBN: 9789066501027
Conditie: Als nieuw

Offstage biedt podiumorganisaties en verwante instellingen een praktische leidraad bij de formulering van een visie of het bijstellen van de missie. Het boek bevat daarnaast adviezen over een efficiënte inrichting van de organisatie en een kwalitatief hoogwaardige dienstverlening. De auteur besteedt ook uitgebreid aandacht aan onderwerpen als de organisatiecultuur, leiderschap en toekomstige ontwikkelingen waar podiumorganisaties op moeten inspelen.

De omgeving van podiumorganisaties en andere culturele instellingen wordt steeds turbulenter. Bezoekers stellen hogere eisen, de concurrentiekracht van andere vrijetijdsbestedingen neemt toe, politici stellen het autonome bestaansrecht van cultuurvormen ter discussie, financiële bronnen zijn instabiel en het artistieke product wordt steeds complexer.

Bovendien is er een groeiend extern appel op de professionaliteit van de organisatie. Financiers (overheden) en andere belanghebbenden verlangen steeds vaker duidelijke waarborgen voor een goede bedrijfsvoering en verantwoorde besteding van middelen.

Deze trends en ontwikkelingen vergen een hoge mate van professionaliteit van podiumorganisaties, alsook een stevige verantwoording richting geldgevers. Dit boek helpt leidinggevenden op praktische, goed onderlegde wijze hun bedrijfsvoering te optimaliseren.

Voor wie?
Alle onderwerpen worden in een integraal beleidsmodel geplaatst en zijn toegespitst op de podiumsector: schouwburgen, vlakkevloertheaters, poppodia, concertzalen, podiumgezelschappen en festivals.

Het boek is ook bruikbaar voor het management van overige culturele instellingen en voor studenten.



Waarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:

  • Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
  • Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
  • We checken alle boeken eigenhandig
  • Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
  • 30 dagen retourgarantie
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Rotterdam
1x bekeken
0x bewaard
Sinds 11 sep '25
Advertentienummer: a1517806171