Cornelis Jetses schilder illustrator (1978)€ 5,00
De wereld van Rubens (1987)
€ 5,00
Verzenden
51sinds 13 mei. '25, 04:02
Kenmerken
ConditieZo goed als nieuw
OnderwerpSchilder- en Tekenkunst
Beschrijving
De wereld van Rubens door C.V. Wedgwood en de redactie van Time-Life uitgaven.
Peter Paul Rubens was een Vlaamse barokschilder, tekenaar, tapijtontwerper en diplomaat, werkzaam in Antwerpen (1577-1640).
Inhoud:
Uitgave Atrium 1987.
Afmeting: 23 x 31 cm.
191 blz.
Hardcover.
Peter Paul Rubens was een Vlaamse barokschilder, tekenaar, tapijtontwerper en diplomaat, werkzaam in Antwerpen (1577-1640).
Inhoud:
- Een overvloed van gaven
- De invloed van Italië
- Een gouden ondergrond
- 'Koning der schilders'
- Maatschappelijk succes - persoonlijk verdriet
- Op zoek naar rust
- Hernieuwde jeugd
- Een onuitputtelijke energie
- Register
Uitgave Atrium 1987.
Afmeting: 23 x 31 cm.
191 blz.
Hardcover.
Advertentienummer: m2267600146
Populaire zoektermen
moderne kunst in Kunst en Cultuur | Beeldendwereld in getallendada in Beeldendkunstschrift in Beeldendopenbaar kunstbezit in Beeldendwereld in getallen groep 6wereld in getallen groep 3wereld in getallen groep 7 in Boekende wereld in met aardrijkskundewereld in getallen groep 8wereld kaarthet aanzien van 1962 in Geschiedenis & Wereldhet aanzien van 2020 in Geschiedenis & Wereldde wereld van david de kabouterde gruyter snoepje van de week in Verzamelenmy jewellery bikinigouden hoedjehitler beeldkandelaar 7 armenpokemon kaarten utrechtpartij horeca servies in Serviesmilo kunstenaarvolvo achterklep in Auto-onderdelenkapstok rivièra