Kerken Bekeken — Jubileumuitgave SOGK [1984]€ 4,95
Kenmerken
Conditie
Gelezen
Beschrijving
Struycken — Structuur, verscheidenheid en verandering — Het werk van P. Struycken belicht
📖 Auteur(s): Marie Hélène Cornips, P. Struycken, Groninger Museum (Groningen)
🏢 Uitgever: Reflex ; Groninger Museum, Utrecht, Groningen, 1984
📄 Aantal pagina’s: 103
📝 Samenvatting: Catalogus van de in 1984 gehouden tentoonstelling gewijd aan de verschillende aspecten van het werk van de Nederlandse. Met computerbeelden experimenterende kunstenaar (geb. 1939).
📚 Uitvoering: Groot formaat
📌 Conditie: Mooie staat [paar onderstrepingen met potlood]
💬 Opmerking: "... gepubliceerd in samenhang met de tentoonstelling ... Groninger Museumte Groningen van 21 oktober t/m 25 november 1984" - keerz. titelp.
🔍 Zeer uitgebreid, rijk geïllustreerd
Zie ook mijn andere advertenties voor nog veel meer boeken over allerlei onderwerpen.-
58-590
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Vriescheloo
4x bekeken
0x bewaard
Sinds 26 okt '25
Advertentienummer: m2326900784
Populaire zoektermen
jan schoonhoven kunstjohannes itten kunst en kleurwereldgeschiedenis kunst jansonwim hofman kunstelsevier kunst in beeldkunst en antiekveilingberend kunstkunst miedemade beeldtaal van de christelijke kunstvan dijck kunstgerda smit kunstde ploeg kunstkunst wiersmakunst op niveaukurk achterwand in Reptielen en Amfibieën | Toebehorengarage pui in Kozijnen en Schuifpuiengrolsch amber in Biermerkenhaven te koop in Recreatiewoningen te koopvolvo ixion 18 in Banden en Velgenvakantiewoning moezel in Vakantiehuizen | Duitslandbatavus schokbrekers in Brommeronderdelen | Oldtimersmest en compost in Aarde en Mestvacuum in Keuken | Potten en Pannenhaar producten in Uiterlijk | Haarverzorging