Conditie
Zo goed als nieuw
Dit is het populaire televisieprogramma ‘Tussen Kunst en Kitsch’ op papier, maar dan heel nadrukkelijk zónder de kitsch.
Dit in het Nederlands zowel als het Engels opgestelde boek is van 1979 en geeft een overzicht over de tweede helft van 1978 van wat er via alle grote veilinghuizen in de Europa verkocht werd. Dit is de eerste uitgave van wat een lange traditie zou worden. Bij elk item een korte omschrijving en voor hoeveel het verkocht werd. Anders dan andere boeken die we uit deze serie te koop aanbieden alleen zwart/wit afgedrukt . Geweldig boek om door te snuffelen en heerlijk te zien wat de waarde van de aangeboden en inmiddels veelal in musea en andere belangrijke verzamelingen terug te vinden kunst- en antiekobjecten indertijd was. Leerzaam ook voor elke verzamelaar, amateur of professioneel. Alles werd overzichtelijk ondergebracht in een groot aantal categorieën. Van schilderijen, tekeningen en aquarellen tot porselein, glas en kristal en van wapens en miliaria tot meubels, tapijten en juwelen. Dit boek meet 26 x 35 centimeter en past ingepakt dus niet door de brievenbus. Kijk voor meer van deze boeken bij onze andere advertenties.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Utrecht
14x bekeken
0x bewaard
Sinds 26 dec '25
Advertentienummer: m2348626423
jan schoonhoven kunstjohannes itten kunst en kleurwereldgeschiedenis kunst jansonwim hofman kunstelsevier kunst in beeldkunst en antiekveilingberend kunstkunst miedemade beeldtaal van de christelijke kunstvan dijck kunstgerda smit kunstde ploeg kunstkunst wiersmatattoo boekgeboorteborden gebruikt in Kraamcadeaus en Geboortebordenhoreca glazen in Glas en Borrelglaasjesfiets export in Fietsen | Dames | Damesfietsensteps jurk moeder dochter in Gelegenheidskledingwoood rotan in Stoelenroetman in Schoolboekenstaffordshire bekers in Keuken | Serviesyamaha 250 tt in Onderdelen | Yamahaelektrische scooter 48v in Stepsplatenwas* in Platenspelers