Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Productnummer (ISBN)
9789078964193
Jaar (oorspr.)
2008

Beschrijving

BoekenBalie maakt van tweedehands jouw eerste keuze. Met een Trustscore van 4,8 (excellent) en 30 dagen retour garantie maken we dat iedere dag waar.

Titel: Oer
ISBN: 9789078964193
Conditie: Als nieuw

Martin Kers (1944) is een bekend landschapsfotograaf die reeds vele plekken in Nederland op een verrassende manier heeft weten vast te leggen. Jaren geleden liet Kers zijn oog vallen op de natuur die voor iedereen dichtbij is, maar niet direct opvalt. Het idee voor Oer – de kracht van kijken was geboren.

Samen met Kers verwondert onderwaterfotograaf Willem Kolvoort (1937) zich dagelijks over de fantastische kleuren en vormen van de natuur. Die ‘oer’natuur hebben zij voor dit boek middels rake foto’s weten vast te leggen. Met de grens van land en water als thema. Kers nam het deel net boven water voor zijn rekening, terwijl Kolvoort de wereld onder water vastlegde.

Het boek is gelardeerd met karaktervolle verhalen van bekende Nederlandse auteurs.

Waarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:

  • Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
  • Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
  • We checken alle boeken eigenhandig
  • Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
  • 30 dagen retourgarantie
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Rotterdam
2x bekeken
0x bewaard
Sinds 11 sep '25
Advertentienummer: a1517838055