De kracht van een lotsbestemming | 9789492068309 | Martí

10sinds 16 jun. '25, 14:17
€ 9,95
Deel via
of

Kenmerken

AuteurMartí Gironell
ConditieZo goed als nieuw
Productnummer (ISBN)9789492068309
Jaar (oorspr.)2019

Beschrijving

Boekverkopers sinds 1892. Ophalen in de winkel of dezelfde dag verstuurd bij bestellingen van ma t/m za voor 15.00 uur.

Boekgegevens
  • Titel: De kracht van een lotsbestemming
  • Auteur: Martí Gironell
  • Jaar: 2019
  • ISBN: 9789492068309
  • Bindwijze: Paperback
  • Staat: Zo goed als nieuw
Omschrijving
De #1 bestseller van 2018 in Catalonië, bekroond met de Premi Ramon Llull Literatuurprijs 2018. Roman gebaseerd op het wonderlijke levensverhaal van Ceferino Carrión.Carrión is 21 als hij begin jaren vijftig een dictatoriaal, grijs en verstikkend Spanje ontvlucht. Via Le Havre in Frankrijk reist hij naar New York. Ceferino beseft al snel dat hij zijn identiteit moet veranderen en zijn eigen weg moet vinden. Hij verandert zijn naam in Jean Leon en verhuist, als hij zich moet inschrijven voor het leger om te vechten in de Koreaanse oorlog, naar Hollywood, waar hij aan de slag gaat als taxichauffeur. Het geluk lacht hem toe: Frank Sinatra laat een demo op de achterbank van zijn taxi liggen, en als Jean Leon het hem in restaurant Villa Capri overhandigt, biedt Sinatra hem een baan aan als ober en als zijn persoonlijke chauffeur.Met James Dean, vaste gast van Villa Capri, vat Leon het idee voor een restaurant op, en ondanks Deans dood in 1955 opent Jean Leon La Scala, dat wereldberoemd werd in het Hollywood van de jaren vijftig en zestig, vaak bezocht door Paul Newman, Warren Beatty, Marilyn Monroe, Elizabeth Taylor en zelfs de Kennedys. Begin jaren zestig keert Jean Leon terug naar zijn geboorteland Catalonië, om land te kopen in het Penedès-gebied en zijn eigen wijn te gaan maken. Jean Leon (1928-1996) bewijst dat je met opoffering en hard werken je dromen kunt laten uitkomen.‘Het leest als een lange slok en terwijl de roman vordert, geniet je als bij een wijnproeverij.’ – Josep Roca‘Gironell weet goede verhalen te vinden en ze in filmwaardige romans om te zetten.’ – Guillem TerribasMartí Gironell (1971) wordt beschouwd als een van de belangrijkste auteurs die momenteel over de geschiedenis van Catalonië schrijven. Hij begon zijn carrière op de radio. Daarnaast schreef hij diverse kranten en was hij nieuwslezer op Canal 3/24. Momenteel werkt hij op de redactie van Televisió de Catalunya. De kracht van een lotsbestemming is zijn zesde roman.

Direct afhalen?
Meteen lezen? Boeken op voorraad kun je direct afhalen in onze winkels in Assen, Drachten, Groningen (A-kerkhof) of Leeuwarden. Dan kun je ook lekker snuffelen in onze ruime tweedehands afdelingen – elke dag komen er nieuwe titels bij. Niet tweedehands beschikbaar? Grote kans dat het boek nieuw in een van onze tien winkels ligt. Kom gerust langs!Of liever thuisbezorgd?
Tweedehands boeken besteld van maandag t/m zaterdag voor 15.00 uur versturen we nog dezelfde dag. Verdere informatie over verzenden beschikbaar op de website. 

Garantie
Alle tweedehands boeken zijn zorgvuldig door onze inkopers gecontroleerd en eventuele gebreken staan omschreven op de website. Wij staan voor kwaliteit en daarom beloven wij bij tweedehands boeken graag: gratis retourneren binnen 30 dagen.

Zelf je boeken verkopen
Zit je boekenkast vol of ga je verhuizen en kun je niet al je boeken meenemen? Verkoop je gelezen boeken bij Van der Velde Boeken. Zo gun je jouw boeken een tweede leven zonder dat je er zelf veel werk van hebt!

Waarom boeken verkopen aan Van der Velde Boeken:
  • Geen gedoe: je verkoopt je collectie boeken in één keer aan ons zonder het gedoe van online advertenties en ritjes naar het pakketpunt.
  • Duurzaam: je gunt jouw gelezen boeken een tweede leven.
  • Directe uitbetaling: je ontvangt direct geld voor de boeken die je aan ons verkoopt.

Contact
Neem gerust contact met ons op via de website. Voor meer informatie, kijk op vanderveldeboeken.nl/tweedehands
Advertentienummer: a1514932739