De eilanden van goed en kwaad | 9789000380077 | Adwin de

00sinds 30 jul. '25, 02:26
€ 14,95
Deel via
of

Kenmerken

AuteurAdwin de Kluyver
ConditieZo goed als nieuw
Productnummer (ISBN)9789000380077
Jaar (oorspr.)2024

Beschrijving

Boekverkopers sinds 1892. Ophalen in de winkel of dezelfde dag verstuurd bij bestellingen van ma t/m za voor 15.00 uur.

Boekgegevens
  • Titel: De eilanden van goed en kwaad
  • Auteur: Adwin de Kluyver
  • Jaar: 2024
  • ISBN: 9789000380077
  • Bindwijze: Gebonden
  • Staat: Zo goed als nieuw
Omschrijving
Een confronterende reis van eiland naar eiland, vanuit je luie stoel

‘Fantastische verhalen over wonderbaarlijke eilanden en de illustere figuren die erdoor worden aangetrokken; mooier dan in dit boek kun je niet verdwalen.’ Tommy Wieringa

Een eiland is de wereld in het klein. Het is de ideale plek om een utopische samenleving te beginnen, megalomane plannen te testen of hersenspinsels op los te laten. In De eilanden van goed en kwaad laat Adwin de Kluyver zien hoe de mens in de loop der eeuwen eilanden heeft gebruikt als plekken voor natuurlijke én sociale experimenten.

In een aanstekelijke samensmelting van reisverhaal, geschiedschrijving en naslagwerk vertelt De Kluyver over filosofen en fantasten, wetenschappers en bedriegers, en over dromers die daders werden. Hij neemt de lezer mee naar eilanden die van wetenschappelijk, politiek en cultureel belang zijn geweest; van het biologische onderzoek van Aristoteles op Lesbos tot de raketproeven van Wernher von Braun op Usedom. De eilanden van goed en kwaad is een meeslepende en ontroerende wereldreis, van de Galapagos tot Rottumerplaat, vol weidse vergezichten, terugblikken en toekomstbeelden. 

De pers over De eilanden van goed en kwaad:
‘Grandioos.’  Knack Focus

‘Dit is een geweldig boek!’ Historisch Nieuwsblad

‘Fascinerende verhalen [...] in pakkende stijl geschreven.’ Dagblad van het Noorden / Leeuwarder Courant

‘Geweldig om te lezen. [...] Een heerlijk boek.’ Radio 4, Boek van de Week

Adwin de Kluyver is schrijver, historicus en deeltijdeilander die woont en werkt op Vlieland, Terschelling en het vasteland. In 2016 studeerde hij cum laude af op de cultuurgeschiedenis van poolreizen met zijn debuut Terug uit de Witte Hel. Het tweeluik Het gedroomde Noorden (2019) en Niemandsland (2021) werd lovend ontvangen en werd genomineerd voor de Jan Wolkers-prijs, de prijs voor het beste Nederlandse natuurboek. De vertaalrechten van zijn laatste twee boeken zijn verkocht aan Duitsland.



Direct afhalen?
Meteen lezen? Boeken op voorraad kun je direct afhalen in onze winkels in Assen, Drachten, Groningen (A-kerkhof) of Leeuwarden. Dan kun je ook lekker snuffelen in onze ruime tweedehands afdelingen – elke dag komen er nieuwe titels bij. Niet tweedehands beschikbaar? Grote kans dat het boek nieuw in een van onze tien winkels ligt. Kom gerust langs!Of liever thuisbezorgd?
Tweedehands boeken besteld van maandag t/m zaterdag voor 15.00 uur versturen we nog dezelfde dag. Verdere informatie over verzenden beschikbaar op de website. 

Garantie
Alle tweedehands boeken zijn zorgvuldig door onze inkopers gecontroleerd en eventuele gebreken staan omschreven op de website. Wij staan voor kwaliteit en daarom beloven wij bij tweedehands boeken graag: gratis retourneren binnen 30 dagen.

Zelf je boeken verkopen
Zit je boekenkast vol of ga je verhuizen en kun je niet al je boeken meenemen? Verkoop je gelezen boeken bij Van der Velde Boeken. Zo gun je jouw boeken een tweede leven zonder dat je er zelf veel werk van hebt!

Waarom boeken verkopen aan Van der Velde Boeken:
  • Geen gedoe: je verkoopt je collectie boeken in één keer aan ons zonder het gedoe van online advertenties en ritjes naar het pakketpunt.
  • Duurzaam: je gunt jouw gelezen boeken een tweede leven.
  • Directe uitbetaling: je ontvangt direct geld voor de boeken die je aan ons verkoopt.

Contact
Neem gerust contact met ons op via de website. Voor meer informatie, kijk op vanderveldeboeken.nl/tweedehands
Advertentienummer: a1516387260