Annejet van der Zijl - Sonny Boy€ 2,50
John Boyne - Het winterpaleis
€ 3,50
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
321sinds 30 jan. '25, 14:01
Kenmerken
ConditieGelezen
HerkomstNederland
Jaar (oorspr.)2009
AuteurJohn Boyne
Beschrijving
Taal: Nederlands; Vlaams
Aantal pagina's: 496
Contributors: Mechteld Jansen
De tachtigjarige Georgy Jachmenev woont in Engeland met zijn geliefde vrouw Zoya. Hun huwelijk is liefdevol, maar wordt getekend door tragedie: het verlies van geliefden en de ervaringen van een leven in ballingschap. Als Zoya ernstig ziek wordt, maakt het paar zich op om nog eenmaal naar het Rusland van hun jeugd te reizen, het land dat hen heeft gemaakt en gebroken.
John Boyne neemt ons mee op een spannende, emotionele reis naar Sint Petersburg in het begin van de twintigste eeuw, naar het winterpaleis van de tsaar en zijn vrouw. Het is een tijd van verandering en dreiging, waarin een onverwachte, onmogelijke liefde opbloeit. Een liefde die leidt tot een gevaarlijke vlucht door het Europa van tussen de wereldoorlogen.
Advertentienummer: m2229349135
Populaire zoektermen
perpetua reeks in Literatuurrussische bibliotheek in Literatuurmandarijnen op zwavelzuur in Literatuurcamera obscura in Literatuurgerard reve verzameld werk in Literatuurwen er maar aan in Literatuurtolstoi in Literatuurnegers in Literatuurhet zoutpad in Literatuurhet achtste leven in Literatuurrussische literatuur in Literatuurwoutertje pieterse multatuli in Literatuurischa meijer in Literatuurmurakami in Literatuurtomtom xxlcd koffer 10001 din radio met scherm pioneermercedes vito stoelhoezenzindelijk maken is kinderspel in Boekenaltrex steiger 5200nederman afzuigingobituary shirtfietsen ommen in Elektrische fietsennijntje piep