Stofzuiger Rowenta silence cyclonic type RO7935EABieden
Graeme Simsion - Het Rosie project
€ 4,95
Verzenden
210sinds 1 mar. '25, 17:56
Kenmerken
ConditieGelezen
HerkomstNederland
Jaar (oorspr.)2014
AuteurGraeme Simsion
Beschrijving
Taal: Nederlands; Vlaams
Aantal pagina's: 336
Contributors: Linda Broeder
'Spannend, nerdy, lief en grappig. Het Rosie Project wordt een wereldwijde hit.' NRC Handelsblad
De autistische Don Tillman doceert genetica aan de universiteit. Hij is superintelligent, kan geweldig koken en is op zoek naar een vrouw. Door zijn sociale onhandigheid is hij echter nooit verder gekomen dan een eerste date. Met behulp van een zestien pagina's tellende vragenlijst hoopt hij zijn perfecte partner te vinden.
Dan komt Rosie Jarman in zijn leven: verre van perfect, maar wel intelligent en mooi. En ze is ook op zoek naar haar biologische vader - een zoektocht waar Don haar misschien bij zou kunnen helpen.
De Australiër Graeme Simsion veroverde de wereld met zijn debuutroman Het Rosie Project. Lees ook de opvolger Het Rosie Effect.
'Een van de meest innemende, charmante, fascinerende literaire personages die ik in lange tijd heb ontmoet.' The Times
'Geestig debuut over de eigenaardigheden van een begaafde autist.' De Volkskrant
Advertentienummer: m2240859476
Populaire zoektermen
perpetua reeks in Literatuurrussische bibliotheek in Literatuurmandarijnen op zwavelzuur in Literatuurcamera obscura in Literatuurgerard reve verzameld werk in Literatuurwen er maar aan in Literatuurtolstoi in Literatuurnegers in Literatuurhet zoutpad in Literatuurhet achtste leven in Literatuurrussische literatuur in Literatuurwoutertje pieterse multatuli in Literatuurischa meijer in Literatuurmurakami in Literatuurvloerlamp dimbaartagus chef portugalbuitendeur 80 cm in Deuren en Horrenomega 2004x2 in Tuinhuizenmichel herbelin horloge damesspeaker 50 wattprijzen haardhout gestegentrekhaak volkswagen ltantiek fiets in Oldtimers