Rachel Gibson - Undercover lover

120sinds 22 jun. '25, 14:42
€ 3,00
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd via PostNL voor € 6,95
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
HerkomstNederland
Jaar (oorspr.)2013
AuteurRachel Gibson

Beschrijving



Taal: Nederlands; Vlaams

Aantal pagina's: 256

Contributors: Frances van Gool

Wat is dat toch met mannen? Beroerde auto's, belabberde banen, slechte tanden met dito adem: niets weerhoudt hen ervan om te proberen elke vrouw mee te slepen naar hun hol voor beroerde, belabberde en slechte seks. Na net iets te veel internetdates met ongure types met namen als 'luvstick' en 'BidDaddy182' had Lucy Rothschild toch beter moeten weten.
Maar nu zit ze tegenover 'hardluvnman' en hij lijkt anders - gevoelig, eerlijk en .. sexy! Hij zegt dat hij loodgieter is en Lucy doet zich voor als verpleegster. In werkelijkheid is ze echter schrijfster van spannende romans die research doet voor haar volgende boek.
Wat zij niet weet is dat haar date in het echt een undercoveragent is, die op jacht is naar een seriemoordenaar. En wat erger is: zij is zijn hoofdverdachte!
Advertentienummer: m2281705807