Martha Nussbaum - Oplevingen van het denken€ 7,50
Kenmerken
ConditieZo goed als nieuw
HerkomstNederland
Jaar (oorspr.)2009
AuteurM. Ndiaye
Beschrijving
Taal: Nederlands; Vlaams
Contributors: Jeanne Holierhoek
Herman, een zelfingenomen Parijse leraar, brengt al tien jaar lang de zomervakantie door op het Franse platteland. De opwelling om dit keer de terugreis naar Parijs enkele dagen uit te stellen heeft grote gevolgen, want vlak voor het vertrek verdwijnen zijn vrouw en kind spoorloos. Dan slaat het weer abrupt om. De sfeer en de mensen in het dorp veranderen. Wanneer Herman aangifte doet, blijkt dat niemand zich druk maakt over de vermissing. Sterker nog, zulke verdwijningen schijnen wel vaker voor te komen na afloop van het zomerseizoen. Herman weigert zich te schikken in dit bizarre lot en komt tot opzienbarende ontdekkingen.
Marie NDiaye (Frankrijk, 1967) is de dochter van een Franse moeder en een Senegalese vader. Op zestienjarige leeftijd schreef zij haar eerste roman. Bij De Geus verschenen haar romans Lieve familie en Rosie Carpe. Voor de laatste ontving NDiaye in 2001 de prestigieuze Prix Fémina.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Advertentienummer: m2288442378170sinds 12 jul. '25, 21:29
Populaire zoektermen
honderd jaar eenzaamheida m jong merijntje gijzens jeugdliteratuur dautzenbergnederlands literatuur kwartetLiteratuurgeschiedenis van de nederlandse literatuurhonderd jaar eenzaamheideuropese literatuurtandeloze tijdj m coetzeeliteratuurgeachte heer mliteratuur dautzenbergmulisch hoogste tijdbeekbergen in Kleding | Motorkledinglooptrainer in Speelgoed | Babyspeelgoedkinderen voor kinderen cd in Cd's | Kinderen en Jeugdpioneer a * in Versterkers en Receiversgolf cabriolet in Handleidingen en Instructieboekjesdordrecht in Antiek | Keramiek en Aardewerkpersonal stuur in Besturingaziatische kunst in Kunst en Cultuur | Beeldendbreda gebruikt in Speelgoed | Houten speelgoedloopkrukken kind in Loopkrukken