Kenmerken

Conditie
Nieuw

Beschrijving

Waterdrinker, Pieter - Poubelle

Roman

Amsterdam, Nijgh & Van Ditmar, 2018, achtste druk

Gebonden. Zwart linnen. Titel in goud op de rug. Met stofomslag
16 x 23,5 x 5 cm.
544 Bladzijden

NIEUW. NIET GELEZEN

Poubelle is een panoramische, Hermansiaanse roman die de dilemma's van deze tijd blootlegt. In zijn veelgeprezen lyrisch-scherpe stijl schildert Waterdrinker een meeslepend portret van het zwalkende en verwende Europa en de hedendaagse condition humaine.

De 35-jarige Wessel Stols verkoopt zijn reclamebusiness om zich te wijden aan zijn oude ambitie: het schrijverschap. Maar het schrijven lukt niet. Om inspiratie op te doen reist Wessel naar Rusland. Hij raakt verzeild in een zeer schimmige handel in Sovjetkunst. Een spannend bestaan, maar niet erg houdbaar.
Twaalf jaar later is Wessel europarlementarier. Op het hoogtepunt van de Maidan-opstand in Kiev reist hij af naar Oekraine, waar hij zich wentelt in de decadente, promiscue Oekraiense society. Dan komen de geesten van zijn Russische avonturen weer tot leven, terwijl hij wordt meegezogen in de oorlog in de Oekraine.
Een grote roman over het hedendaagse Europa.

Pieter Waterdrinker (Haarlem, 17 oktober 1961) is een Nederlandse schrijver en journalist. Waterdrinker is geboren als Pieter Arie Johannes van der Sloot, Waterdrinker is de achternaam van zijn moeder die hij later officieel aannam. Waterdrinker groeide op in een familiehotel in Zandvoort. Hij studeerde Russisch, Frans en Nederlands Recht aan de Universiteit van Amsterdam, woonde daarna lange tijd op de Canarische Eilanden en werkte als journalist voor onder meer De Telegraaf, de VPRO en Vrij Nederland. In 1996 vestigde de auteur zich in Rusland, waar hij in hoog tempo onder de achternaam van zijn moeder zijn boeken begon te publiceren die opvielen door de on-Nederlandse thematiek en toon.

Kosten van verzending ten laste van koper

Nota bene: ingepakt boek kan niet door de brievenbus. De post rekent euro 8,25 kosten van verzending. U spaart aanzienlijk op de kosten door op meer dan één boek te bieden Bij 10 kilo aan boeken kost verzending van het pakket maar één keer euro 8,25! (België: € 9,50)
Verzenden via DHL is ook mogelijk
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Nijmegen
3x bekeken
0x bewaard
Sinds 25 okt '25
Advertentienummer: m2326384963