Zonneboek 1935 - Geïllustreerd door Anton Pieck€ 45,00
Kenmerken
Conditie
Zo goed als nieuw
Herkomst
Nederland
Jaar (oorspr.)
2008
Auteur
Youp van 't Hek
Beschrijving
Taal: Nederlands; Vlaams
Aantal pagina's: 191
Al twintig jaar lang schrijft Youp van ’t Hek columns in NRC Handelsblad. Een constante stroom van woorden met gedachten, met visie en met rake observaties. Youp schroomt niet, hij is een man met een mening. De lezers zijn inmiddels verslaafd geraakt aan zijn zinnen. Zinderend, zinvol en volgens hemzelf ook zinloos.
In Bacteriën moeten ook leven laat hij niets liggen: wissewasjes, regerende leugens, modern sterven, kijkcijfervlees, zwanger van God, Youptube, mevrouw Wilders, spuiten & slikken, trots op Rita, schaamrood en nog veel meer zaken waar Youp u graag aan herinnert. Verder haalt hij onder de noemer Uit mijn duim herinneringen op aan zijn liftvakanties als jonge jongen. En waarom bacteriën moeten leven? Youp geeft het antwoord overduidelijk in deze bundel.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Amstelveen
9x bekeken
0x bewaard
Sinds 28 okt '25
Advertentienummer: m2327466454
Populaire zoektermen
het achtste leveneen klein leven | hanya yanagiharaik ga leven lale gulyoup van t hek de laatste rondemaarten t harteen klein leven | hanya yanagiharahet achtste leven ninoboeren hekliteratuur dautzenbergboek lale gul ik ga levende kroongetuige maarten t hartmaarten t hart gesigneerdnederlands literatuur kwartethet leven is vurrukkullukvoordeur met kozijn in Deuren en Horrensteiger lift in Steigersgratis in Mobiele telefoons | Apple iPhonenintendo gameboy micro in Spelcomputers | Nintendo Game Boyhotpoint koelkast in Koelkasten en IJskastenawb thermomaster 3hr in Verwarming en Radiatorendynamo chevy van in Motor en Toebehorenbijrijder aangeboden paard in Paarden en Pony's | Verzorgingsproductenpoef seventies in Banken | Voetenbanken en Poefenh1 pallet in Kratten en Dozen