QPO, Korps Mariniers sinds 1665

€ 10,00
Ophalen of Verzenden
120sinds 4 mei. '25, 22:52
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
OnderwerpMarine
Jaar (oorspr.)2015

Beschrijving

QPO, Korps Mariniers sinds 1665 door Arie Booy

Hardback, uitgave 2015, 140blz, in uitstekende staat

Verzendkosten voor koper, afhalen kan ook. Zie ook mijn andere advertenties

Het Korps Mariniers bestaat 350 jaar. Opgericht door Michiel de Ruyter en Johan de Witt staat dit onderdeel van de Nederlandse marine anno 2015 nog steeds paraat voor de verdediging van Nederlands welvaart en waarden.
Mariniers zijn zeesoldaten die over de gehele wereld ingezet kunnen worden. hun wapenspreuk is dan ook niet voor niets: Qua Patet Orbis, zo wijd de wereld strekt.
In dit jubileumboek wordt de focus gelegd op de laatste tachtig jaar. De verhalen van mariniers in de Tweede Wereldoorlog, de Indische jaren daarna, de dramatische gijzelingen uit de jaren zeventig, maar ook de inzet tijdens vredesmissies over de gehele wereld komen daarbij aan bod. QPO is zeer rijk geïllustreerd en is door het Korps Mariniers met trots ontvangen.
Advertentienummer: m2264590242