Kenmerken

Auteur
Sodenkamp
Conditie
Zo goed als nieuw
Productnummer (ISBN)
9789022819203
Jaar (oorspr.)
1975

Beschrijving

BoekenBalie maakt van tweedehands jouw eerste keuze. Met een Trustscore van 4,8 (excellent) en 30 dagen retour garantie maken we dat iedere dag waar.

Bestel direct op onze website!

Titel: Scheepsrampen 1945 tot heden
Auteur: Sodenkamp
ISBN: 9789022819203
Conditie: Als nieuw

Jaarlijks vergaan tientallen schepen, van coasters tot mammoettankers, door aanvaringen, branden, strandingen etc. Ondanks moderne navigatie- en communicatiemiddelen blijven de verliezen aan schepen en bemanning groot Rampen als van de 'Andrea Doria' en de Torrey Canyon' halen de voorpagina's van de kranten, maar zij zijn slechts de toppen van een ijsberg. De auteur toont in dit boek een groot gedeelte van de ijsberg aan de hand van de meest spectaculaire scheepsrampen van de laatste 25 jaar. Niet alleen de omstandigheden waaronder de rampen plaatsvonden, maar ook de oorzaken, de menselijke en materiële verliezen, de bergingen en de juridische en financiële gevolgen, krijgen de voile aandacht. Een onthullend hoofdstuk is gewijd aan de opzettelijk tot zinken gebrachte schepen.
Als geheel geeft het boek een duidelijk beeld van de onvolmaaktheid van de veiligheidssystemen op zee, maar tevens van de inzet en bekwaamheid van de bergers. De tekst en de circa 50 foto's roepen een dramatisch beeld op van 25 jaar scheepvaart.

Waarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:

  • Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
  • Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
  • We checken alle boeken eigenhandig
  • Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
  • 30 dagen retourgarantie


...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Rotterdam
3x bekeken
0x bewaard
Sinds 20 nov '25
Advertentienummer: a1520254008