Kenmerken

Conditie
Gelezen
Jaar (oorspr.)
1966
Auteur
diverse auteurs

Beschrijving

2x Ruimtevaart magazines (1966).

Artikelnummer: 25080015.

De papieren magazines zijn in redelijke goede staat.
Gebruikers sporen.
Slappe kaften.
Engelstalig.
Magazine 1 is ingelijmd.
Magazine 2 is geniet.
Geen losse verkoop, de prijs is beide magazines in één koop.

1. Space: The new frontier. an educational-informational book. National aeronautics and space administration - voorwoord van James E. Webb (NASA Administrator) diverse artikelen, zwart/wit foto's en tekeningen, formaat: 26 x 19,5 cm, 97 blz.

2. Destination: the moon - William E. Howard - + brief van de Amerikaanse ambassade, lichte vochtwerking op de voorkaft, formaat: 26 x 21 cm, 92 blz.

Voor verzending binnen Nederland hanteren wij een verzendprijs voor brievenbuspost van €3,95 en voor pakketpost tot 10 kg van €7,25. Voor pakketpost zwaarder dan 10 kg gelden aangepaste tarieven waar u contact met ons over kan opnemen. Verzending naar het buitenland is mogelijk. Shipment to other EU ­countries is possible. Information available. Voor de exacte kosten van verzending naar andere Europese landen graag per mail informeren. Afhalen kan alleen bij uitzondering, pas na betaling en op afspraak.

Heeft u nog vragen?: Stuur ons een berichtje via Marktplaats, WhatsApp of bel ons. Wij zijn het best bereikbaar op maandag, woensdag en vrijdag tussen 09:30 en 12:00 uur. In het weekend en ‘s avonds zijn wij gesloten. Wij zijn een webwinkel en bezoek op locatie zonder afspraak is niet mogelijk.

Wij zijn een stichting zonder winstoogmerk. De stichting werkt voor een deel met vrijwilligers met een afstand tot de arbeidsmarkt of met een beperking. Naast vrijwilligers met / zonder een uitkering werkt de stichting ook samen met niet-commerciële re-integratiebedrijven, vluchtelingenwerk en maatschappelijk werk uit de regio Alkmaar.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Alkmaar
14x bekeken
2x bewaard
Sinds 30 okt '25
Advertentienummer: m2328188262