Kenmerken

Auteur
F. Bouali
Conditie
Gelezen
Productnummer (ISBN)
9789055157945

Beschrijving

Korting: nu van 7 euro, voor 3.50 euro.

BoekenBalie maakt van tweedehands jouw eerste keuze. Met een Trustscore van 4,8 (excellent) en 30 dagen retour garantie maken we dat iedere dag waar.

Titel: Had ik maar Frans gestudeerd
Auteur: F. Bouali
ISBN: 9789055157945
Conditie: Beetje gebruikt

Ja, ik he been mooi vak uitgekozen. Maar ik moet eerlijk toegeven dat ik geen Florence Nightingale ben. Gemiddeld twee keer per maand heb ik spijt als haren op mijn hoofd. En dan denk ik vaak: had ik maar Frans gestudeerd.
In dit boek schrijft Fadoua Bouali met een scherp oog en veel gevoel voor humor over haar dagelijks lveen als moslima in Nedeland en als verpleegster in een ziekenhuis in Amsterdam. Moeiteloos schakelt ze over van het persoonlijke verhaal op een uiverseel dilemma. Een kijkje achter de schermen van een ziekenhuizaal, maar ook een spoedcursus relativeren. Over de trauma's van afstandelijke chirurgen, over rituelen rond de dood, over joggende Marokkaanse moeders en de hypocriete seksuele moraal van sommige mannen, over patiënten met overgewicht en overspannen verplegers. En over een reis naar Mekka.
Fadoua Bouali (1970) werd geboren in Marokko. Ze schrijft columns voor de volkskrant en is een veelgevraagd spreekster. Van haar hand verscheen eerder Bervrijd door Allah. Waarom een moslimvrouw haar mannen niet hoeft te gehoorzamen (Van Gennep, 2006).
De pers over Fadoua Bouali:
'Een verfrissend geluid uit moslimkring' -Haarlems Dagblad
'Door haar ongezouten standpunten is zee en van de meest opmerkelijke verschijningen in het land der meiningen' - Trouw
'Fadoua Bouali heeft niet alleen een heldere boodschap, maar ka nook schrijven. Houd deze dame in de gaten? - Zem Zem

Waarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:

  • Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
  • Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
  • We checken alle boeken eigenhandig
  • Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
  • 30 dagen retourgarantie
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Rotterdam
4x bekeken
0x bewaard
Sinds 11 sep '25
Advertentienummer: a1517707115