New York specials 9789082156751 Ton Wienbelt

€ 10,90
Verzenden
50sinds 21 sep. '24, 04:55
Deel via
of

Kenmerken

AuteurTon Wienbelt
ConditieZo goed als nieuw
Productnummer (ISBN)9789082156751
Jaar (oorspr.)2015

Beschrijving

BoekenBalie maakt van tweedehands jouw eerste keuze. Met een Trustscore van 4,8 (excellent) en 30 dagen retour garantie maken we dat iedere dag waar.

Titel: New York specials
Auteur: Ton Wienbelt
ISBN: 9789082156751
Conditie: Als nieuw

In het boek New York Specials gaat u met Amerika-deskundige Willem Post en vormgever Ton Wienbelt op fascinerende ontdekkingsreis naar het beroemde Manhattan maar ook naar het super trendy Brooklyn en het sterk opkomende
Queens.

Het Vrijheidsbeeld en het Empire State Building kunt u zelf wel vinden maar Post en Wienbelt nemen u mee naar de meest bijzondere, verrassende plekken van deze drie stadsdelen. Zij overweldigen u niet met duizenden feitjes zoals in veel reisboeken, maar schotelen u wel een uitgekiend menu van 75 bijzondere plekken voor. Denk aan bijzondere muziekclubs, musea, winkeltjes en restaurants uit de schatkamer van onbekend New York. Wat dacht u van een geheime jaren twintig bar midden in Chinatown, het fantastische 'moving image' museum in Queens en een oude snoepwinkel in Brooklyn die nu een muziek hotspot is met zowat ieder uur een andere band.

Gun u zelf een unieke verkenningstocht door New York aan de hand van Nederlandse New York experts. Hun eerdere boek over Manhattan, De Magie van New York, wordt nu zelfs vertaald en uitgebracht in de Verenigde Staten door... een New Yorkse uitgever.


Waarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:

  • Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
  • Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
  • We checken alle boeken eigenhandig
  • Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
  • 30 dagen retourgarantie
Advertentienummer: a1506015116