Kenmerken

Conditie
Gelezen

Beschrijving

Overheidsdienaren geschreven door Jan W Klijn

Henk Lodder uit de Alblasserwaard en Lizette Pronk uit Brabant ontmoeten elkaar op de politieopleiding die beiden na hun middelbare school zijn gaan volgen, en een onbedoeld ongeluk brengt hen dichter bij elkaar.

Ze trouwen en gaan in Gouda wonen. Ook na hun huwelijk blijven beiden bij de politie werken, wat een boeiende maar soms gevaarlijke baan is.

Henk heeft daarnaast één grote hobby: muziek! Hij speelt kerkorgel en piano, en heeft een nieuwe uitdaging: hij wordt dirigent van verscheidene koren.


Als Lizette zwanger is, stopt ze met haar werk en volgt een nieuwe levensfase.


Dan wordt Lizette ernstig ziek. Ze krijgt het daar heel moeilijk mee. Haar altijd zo optimistische aard dreigt het te verliezen van de dreiging die van haar ziekte
uitgaat.

Wat zal de toekomst brengen?

Gebonden boek 256 blz

Bieden vanaf 4,50 euro!

Verzenden is op eigen risico en de kosten van verzending zijn voor de koper. Heeft u al bij onze andere advertenties gekeken, combineren scheelt in verzendkosten. Wij verzenden niet buiten Nederland en afhalen is niet mogelijk OV2


...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Dongen
34x bekeken
0x bewaard
Sinds 7 mar '26
Advertentienummer: m2374351707