Kenmerken

Auteur
Alkemade
Conditie
Gelezen
Productnummer (ISBN)
9789402077827

Beschrijving

BoekenBalie maakt van tweedehands jouw eerste keuze. Met een Trustscore van 4,8 (excellent) en 30 dagen retour garantie maken we dat iedere dag waar.

Bestel direct op onze website!

Titel: leerjaar 5 vwo/gymnasium scheikunde / Nova / Leeropdrachtenboek A
Auteur: Alkemade
ISBN: 9789402077827
Conditie: Beetje gebruikt

Het 'Nova leerjaar 5 vwo/gymnasium scheikunde Leeropdrachtenboek A', geschreven door Alkemade, is een essentieel studieboek voor leerlingen in het vijfde leerjaar van het vwo of gymnasium die scheikunde als vak volgen. Dit boek is ontworpen om studenten te ondersteunen bij het ontwikkelen van hun kennis en vaardigheden in de scheikunde, met een focus op zowel theoretische concepten als praktische toepassingen.

Het boek bevat een breed scala aan leeropdrachten die zijn afgestemd op de leerdoelen van het curriculum. Deze opdrachten zijn gericht op het stimuleren van kritisch denken en probleemoplossend vermogen, en helpen leerlingen om de stof beter te begrijpen en toe te passen. De opdrachten zijn gevarieerd en omvatten zowel individuele als groepsactiviteiten, experimenten, en theoretische vraagstukken.

Daarnaast biedt het boek duidelijke uitleg en context bij de verschillende scheikundige concepten, zoals de structuur van atomen, chemische reacties, en de eigenschappen van stoffen. Het gebruik van illustraties en diagrammen maakt complexe onderwerpen toegankelijker en helpt leerlingen om visueel te leren.

Het Leeropdrachtenboek A is ook voorzien van oefenopgaven en toetsen die leerlingen in staat stellen hun voortgang te meten en zich voor te bereiden op examens. Dit maakt het boek niet alleen een waardevolle bron voor het leren van scheikunde, maar ook een nuttig hulpmiddel voor zelfstudie.

Met zijn gestructureerde aanpak en focus op actieve betrokkenheid bij het leerproces, is het 'Nova leerjaar 5 vwo/gymnasium scheikunde Leeropdrachtenboek A' een onmisbaar hulpmiddel voor elke leerling die zijn of haar scheikundige kennis wil verdiepen en versterken.

Deze omschrijving is met behulp van AI gegenereerd.

Waarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:

  • Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
  • Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
  • We checken alle boeken eigenhandig
  • Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
  • 30 dagen retourgarantie


...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Rotterdam
3x bekeken
0x bewaard
Sinds 29 jan '26
Advertentienummer: a1522190270