Boek: Alleen op de wereldzeeën - (als nieuw)

€ 15,99
Verzenden
60sinds 19 mar. '25, 07:57
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
Jaar (oorspr.)2019

Beschrijving

Dit boek is nieuw en ongelezen. Het is een licht beschadigd winkelexemplaar in zeer goede staat



  • Schrijver: Robin Knox-Johnston
  • ISBN: 9789064106866
  • Jaar: 2019


In juni 1968 vertrekt een klein zeilschip, de Suhaili, vanuit een haven in Engeland. Aan het roer staat de 29-jarige Brit Robin Knox-Johnston. Na ruim tien maanden op zee keert Knox-Johnston heelhuids terug in Engeland, in een schip dat nog maar amper blijft drijven. Hij heeft als allereerste mens non-stop solo rond de wereld gezeild en daarmee de Golden Globe Race gewonnen.
Alleen op de wereldzeeën is Knox-Johnstons beroemde verslag van deze reis. Vanwege de jubileumeditie van de legendarische Golden Globe Race – nu precies vijftig jaar geleden – staat Knox-Johnstons prestatie weer volop in de aandacht. Met deze heruitgave kan een nieuwe generatie lezers geïnspireerd raken door deze avontuurlijke zeeklassieker.
Robin Knox-Johnston (1939) is een van de grote zeilhelden van onze tijd. Na de Golden Globe Race heeft hij deelgenomen aan talloze zeilwedstrijden op zee en nog meermaals rond de wereld gezeild. De Suhaili is nog altijd in zijn bezit.
Met een nieuw voorwoord door Robin Knox-Johnston



deboekentas.nl

Nieuwe, licht beschadigde boeken met een krasje of deukje met korting tot 80%



Gratis verzending vanaf 35 euro // 4.99 verzendkosten per bestelling.

Wij verkopen licht beschadigde winkel retouren. Dit zijn nieuwe boeken met een krasje of deukje met hoge korting! Check onze actuele voorraad op de website. We krijgen wekelijks nieuwe voorraad binnen.

  • Kinderboeken
  • Kookboeken
  • Body/Mind boeken
  • Watersportboeken
  • Jeugboeken
  • Hobbyboeken
  • en nog véél meer


Check onze website deboekentas.nl of bekijk onze andere advertenties op Markplaats
Advertentienummer: a1511872814