Kenmerken

Conditie
Gelezen

Beschrijving

Paperback uit 1990 Mirananda bevat 149 blz en de conditie is in zeer goede staat naam en datum op schutblad


De Tau en moeder de Gans - Robert Carter

Uit de titel van dit boek blijkt al daï het zich bezighoudt met twee op het eerste gezicht wel heel verschillende literaire bronnen.

De Tau Te Tsjing van Lao Tze, afkomstig uit de zesde eeuw voor Christus is oorspronkelijk in eerste Instantie bestemd voor een denkbeeldige heerser met de bedoeling hem te onderrichten over de wijze waarop hij zijn mach! moet gebruiken. Maar de Tau is natuurlijk veel meer. (Het woord Tau is In het Nederlands niet te vertalen, meestal Interpreteert men het als ‘de weg’). Hij richt zich tot iedereen die wordt geboeid door het ‘geheim’ van het leven.

Zowel de leringen van de Chinese wijsgeer, als de rijmpjes van moeder de Gans richten zich tot een dieper niveau In ons.

Robert Carter doceert o.m. kunstgeschiedenis aan het St. Andrew College in Laurlnburg, N.C. Sinds meer dan 25 jaar is hij geïnteresseerd In oosterse filosofie en zenmeditatie. Hij volgde o.a. het onderricht van Philip Kapleau In het zencentrum van Rochester, USA.

alle boeken van Robert Carter


  • snel en goed verpakt verzonden op dezelfde of de volgende werkdag
  • en bij een bestelling van boven de 75,= GRATIS verzenden
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bezorgt in heel Nederland
0x bekeken
0x bewaard
Sinds 26 mei '26
Advertentienummer: a1526430859