Ruud Boer - Brand Design

€ 10,00
Ophalen of Verzenden
130sinds 4 mar. '25, 08:58
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
NiveauHBO
OriëntatieAlpha
AuteurR. Boer

Beschrijving

Ondertitel: voor beleid in merkidentiteit

Ik heb mijn boekenkast grondig leeggeruimd en verkoop veel studie- en design boeken, zie laatste foto. Kijk vooral ook even bij mijn andere advertenties!
Dutch design, industriele vormgeving, product design

Taal: Nederlands; Vlaams

Aantal pagina's: 246

BRAND DESIGN
EDITIE 3
VOOR BELEID IN MERKIDENTITEIT
Dit is het eerste boek en naslagwerk dat de marketingtheorie koppelt aan de designpraktijk.
Brand Design is 'hot.' Steeds meer mensen beseffen dat het vormen en vormgeven van de merkidentiteit met beleid moet gebeuren. Dit boek biedt daarvoor kennis en nieuwe inzichten. Het is geschreven voor iedereen die werkt met merken of daarvoor wordt opgeleid en geeft informatie over merken, een nieuw Brand Design-model en de Merk-Wijzer voor het helder vastleggen van de merkidentiteit. De vele praktijkvoorbeelden maken dit boek makkelijk leesbaar.
"Interessant voor iedere marketeer en iedereen die met merk-management te maken heeft of daarin ge eresseerd is." Marketing Tribune
"Ruud Boer zet met dit boek in klap Brand Design neer waar het thuishoort: in het hart van het merk-management-proces. Harry van Delft: general manager, Gaba Benelux
"Kennis en inzicht van branding en design, met de link naar de praktijk...
Advertentienummer: m2241716387