Met recht begrepen! 9789046906835 Mitsy le Fèbre
Kenmerken
Beschrijving
Titel: Met recht begrepen!
Auteur: Mitsy le Fèbre
ISBN: 9789046906835
Conditie: Als nieuw
Met recht begrepen! is de leesvaardigheidstraining voor juristen: meer dan 70 (juridische) teksten over onderwerpen uit het burgerlijk recht, het bestuursrecht en het strafrecht in combinatie met oefeningen tekstbegrip, samenvatten, vatten van de juridische kern, verwijswoorden en woordenschat. Door deze diversiteit aan teksten en oefeningen leren toekomstige juristen begrijpen wat er staat, structuur herkennen, hoofd- en bijzaken onderscheiden en de juridische kern vatten.
De code bij het boek geeft de gebruiker achttien maanden exclusieve toegang tot de website. De website bevat voor studenten extra oefeningen en een woordenlijst. Voor docenten zijn er tentamensuggesties en een docentenhandleiding beschikbaar.
- Alle (juridische) teksten zijn geactualiseerd.
- Het aantal teksten is uitgebreid.
- Er zijn nieuwe oefeningen toegevoegd.
De methode Met recht begrepen! biedt een volledige module leesvaardigheid voor juristen die naast Juridische vaardigheden en Inleiding recht niet mag ontbreken in de verschillende rechtenopleidingen.
Mr. Mitsy le Fèbre is juriste, hoofddocente en vakgroepvoorzitster Inleiding recht en Juridische vaardigheden aan de opleiding HBO-Rechten van de Hogeschool van Arnhem en Nijmegen. Drs. Daisy van der Wagen-Huijskes is neerlandica, hoofddocente en vakgroepvoorzitster Communicatie voor juristen aan de opleiding HBO-Rechten van de Hogeschool van Arnhem en Nijmegen.
Waarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:
- Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
- Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
- We checken alle boeken eigenhandig
- Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
- 30 dagen retourgarantie