L. Janssen - Staats- en bestuursrecht

€ 9,00
Ophalen of Verzenden
100sinds 26 apr. '25, 10:38
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
TypeSociale wetenschap
Jaar (oorspr.)2006
AuteurL. Janssen

Beschrijving



Ondertitel: bronnenboek

Taal: Nederlands; Vlaams

Aantal pagina's: 244

Staats- en bestuursrecht is een inleiding in het staatsrecht en het bestuursrecht Het boek is geschreven met het oog op het competentiegerichte onderwijs van het cluster juridisch van het mbo. Het boek bevat basisstof en verdiepingsstof in een kleinere letter. Deze verdiepingsstof maakt dat het boek ook geschikt is voor anderen, bijvoorbeeld in het hbo, die een heldere inleiding in het staats- en bestuursrecht zoeken.
Er is voor gekozen om de stof ge egreerd te behandelen. Het boek begint bij de verkiezingen en neemt de lezer aan de hand van dit onderwerp mee door de begrippen uit het staatsrecht. Daarna komen de verschillende overheidstaken aan de orde, waarbij de bestuurstaak en daarmee het bestuursrecht zeer ruime aandacht krijgt.
Ieder hoofdstuk wordt afgesloten met een paragraaf over het kernonderwerp van het boek: de invloed van de burger op de overheid. Op die manier komt de stof dichtbij de lezer.
Het boek is zo geschreven dat de cursist de stof zowel zelfstandig als onder begeleiding kan bestuderen...
Advertentienummer: m2261554130