Hobby De Luxe Edition 495 UL 2016 MEGA COMPLEET!!!€ 23.950,00
Carado T 459 PRO+ AUTOMAAT MODEL 2025
€ 96.453,00
331sinds 29 mei. '25, 09:28
Kenmerken
Beschrijving
LET OP: LEEGGEWICHT EXCL. ACCESOIRES
NU MET € 3.500,- EXTRA VOORDEELKORTING DOOR DE CARADO CLEVER DEALS !!
GELDIG VOOR ELKE CAMPER VAN HET MERK CARADO UIT DE T-SERIE AANGEKOCHT VOOR 30-04-2025.
Modeljaar: 2025
Transmissie: Automaat
Vermogen: 140 PK
Euro-klasse: klasse 6e
Chassis: Citroen
Maten en gewichten
Breedte: 230 cm.
Totale lengte: 739 cm.
Stahoogte: 195 cm.
Totale hoogte: 285 cm.
Maximaal gewicht: 3.500 kg.
Laadvermogen: 588 kg.
DEZE CAMPER IS COMPLEET UITGERUST MET DE VOLGENDE MEERPRIJS OPTIES:
- Automaat
- Hefbed
- Dieseltank 90 L
- Radio/Navigatie/Camera
- Bearlock
- Woonwereld wit
- Verhoging gewicht naar 3650 Kg
- Houten douchevlonder
LET OP, INTRODUCTIE ACTIE 2025 !! NU DEZE CAMPER TIJDELIJK MET € 3.945,- INTRODUCTIE KORTING!!
Slapen
Aantal slaapplaatsen: 4
- 1-persoonsbed: 200 x 80 cm.
- 1-persoonsbed: 200 x 80 cm.
- 2-persoonsbed: 195 x 140 cm.
Indeling:
Accessoires:
Bijzonderheden:
Deze praktische Carado T 459 PRO+ is gebouwd in het jaar 2025. De camper heeft een lengte van 7 meter 39, mag worden bestuurd met een B-rijbewijs en biedt een slaapplaats aan 4 personen. Doordat er een zogenaamd GFK-materiaal is toegepast, is het dak van deze Carado camper hagelbestendig. Uw bagage kunt u ook van de buitenzijde snel bereiken via het serviceluik.
De camper is uitgerust met draaibare stoelen, cruise control, een achteruitrijcamera, een navigatiesysteem, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en cabineverduistering. De aandrijving komt voor rekening van een duurzame dieselmotor met een automatische versnelling.
De standaardzit biedt niet alleen de nodige zitgelegenheid, maar kan ook worden omgebouwd tot slaapplaats. Het keukenblok is centraal in de camper gemonteerd en is onder anderen uitgerust met 2-pits gascomfoor, spoelbak en kraan. Er is een warmwatervoorziening in de vorm van een 10 liter boiler aanwezig. De extra grote koelkast (150 liter) met vriescompartiment is ruim genoeg voor al uw etenswaren.
U zult de gemakkelijk instap van dit vrijstaande queensbed zeker waarderen. Om het u aan niets te laten ontbreken, zijn de bedden voorzien van zowel lattenbodems als traagschuimmatrassen. In de badkamer, waar deze camper over beschikt, vindt u een ingebouwd cassettetoilet en een wastafel. Er is bovendien een doucheruimte in de camper, zodat u van uw eigen douche gebruik kunt maken.
Het luchtcirculatiesysteem zorgt voor een goede verdeling van de verwarmde lucht.
Door de ingebouwde audio-installatie heeft u uw favoriete muziek binnen handbereik. Doordat deze camper met een hordeur is uitgerust, heeft u in de camper geen last van insecten. Op de camperplaats aangekomen kunt u de Thüle cassetteluifel in een oogwenk uitdraaien. Als opvallende, aanvullende kenmerken noemen wij graag nog de vaste afvalwatertank, de indirecte verlichting, de leeslampjes, de buitenlamp, de lader en de lichtmetalen velgen.
Wilt u deze camper in het echt bekijken? Neemt u dan contact op. U bent van harte welkom om met deze Carado T 459 PRO+ kennis te maken.
Dit product is verkrijgbaar bij:
Coppens Rekreatie
IBC Weg 1
5683 PK Best
Best
Telefoon: +31 (0)49 936 50 00
Fax: 0499-365001
E-mail: caravans@coppensrekreatie.nl
Internet: www.coppensrekreatie.nl
Website
www.coppensrekreatie.nlAdvertentienummer: m2273172455
Populaire zoektermen
carado campers in Camperscamper automaat in Camperscarado t 135 in Campersbuscamper automaat in Camperscamperscampers automaat in Camperscamper in Campersautomaat enkele bedden in Camperscarado t 448 in Camperscampers enkele bedden in Campersconcorde campers in Camperscarado t447gebruikte campersrapido campers in Camperskegelvlekbarbeel kopenfeyenoord shirt 2002boeken marketing en communicatietrampoline 450koi kweekdurrellgouden ring met onyxdaf nekafgesigneerde balopelvivaro in 1:43