Kenmerken

AdverteerderParticulier
Aantal slaapplaatsentot en met 2
TypeBuscamper of Camperbus
Kilometerstand293000
Bouwjaar1980
Merk MotorOverige merken
BrandstofBenzine
TransmissieHandgeschakeld
Opbouw lengte4 tot 5 meter
Laatste onderhoudsbeurtMinder dan 3 maanden geleden
Interieur
  • Raamblindering
  • Raamhor
  • Watertank (Afval)
  • Watertank (Schoon)

Beschrijving

De zoveelste T3 op marktplaats die met pijn in het hart wordt verkocht. Na 7 jaar trotse eigenaar te zijn geweest is het tijd om Smurf te verkopen. APK tot voorjaar 2026 (2 jarig ivm leeftijd), voor altijd wegenbelastingvrij. Bieden voor een fijne, volledig opgeknapte T3, klaar voor haar volgende reis!


In 2019 en 2020 is de bus helemaal aangepakt, er zijn nieuwe delen ingelast, nieuwe deuren en tochtruitjes in gekomen en er is een nieuwe inbouw ingekomen. Alle rubbers zijn vervangen en de bus is gespoten in de originele VW kleur. 


In 2022 is de boxermotor gereviseerd. De originele luchtgekoelde 2 liter benzine motor is helemaal aangepakt, tegelijkertijd zijn de carburateurs gereviseerd en de benzineleidingen vervangen. De versnellingsbakolie is ververst. De gaskabel, alle rubbers, de stroomverdelerkap en de rotor, en de bougies zijn vernieuwd. De fuseekogels en stabilisator verbindingsstang zijn ook vernieuwd. Toen heb ik ook twee nieuwe accu’s geplaatst, 1 om te starten en 1 voor het huishouden, met een schakelrelais voor laden/starten. 


Dit jaar is de motor opnieuw afgesteld (getimed), de kleppen gesteld, de bobine vervangen, de bougiekabels vervangen, de olie en de filters vervangen. De hoofd- en hulp koppeling cilinder zijn vervangen en tegelijkertijd een gedeelte van de leidingen. 


De camper heeft twee gaspitten, een schoon- en vuilwatertank, een rock en rollbed, een nieuwe op maat gemaakte (oranje!!!) luifel (met franjes!), een aparte accu voor leven. En lekker veel opbergruimte, onder, boven en naast het bed en boven de voorstoelen. Achterin zitten twee gordels, ze zijn niet zo lang maar wel eenvoudig vervangbaar.

De gordijnen en kussens en de rest van de inbouw zijn allemaal zelfgemaakt: een écht familieproject. Bovenop de kussen gebruik ik een topper om iets comfortabeler te slapen, die krijg je erbij. Is ook makkelijk met opmaken! 

De T3 is klaar voor een volgende eigenaar, die goed voor haar zorgt zodat ze nog heel veel kilometers meekan!
Overige advertenties van Benjamin
Meer van Benjamin
Advertentienummer: m2294725385147433sinds 31 jul. '25, 18:22