LMC Vivo 470 E Aparte Bedden AIRCO, MOVER€ 21.750,00
Kenmerken
Adverteerder
Bedrijf
Aantal slaapplaatsen
tot en met 2
Gewicht leeg
750 - 1000 kg
Indeling
Overige
Merk
Bouwjaar
2003
Type bed
Overige typen
Accessoires
Gascomfoor, Hordeur, Kachel, Koelkast, Lichtmetalen velgen, Luifel, Omvormer of Lader, Reservewiel, Ringverwarming, Schokbreker, Serviceluik, Stabilisator, Mover, Fietsenrek
Beschrijving
Maten en gewichten
Leeg-gewicht: 910 kg.
Maximaal gewicht: 1.300 kg.
Laadvermogen: 390 kg.
Slapen
Aantal slaapplaatsen: 2
Indeling:
- Zitplaatsen
- 2 lange banken - lange bedden
- Keuken
- L=KEUKEN
- Slapen
- Slaapbank
Accessoires:
- Keuken
- Boiler
- Gascomfoor
- Koelkast
- Vriesvak
- Sanitair
- Cassettetoilet
- Toilet/Wasruimte
- Verwarming
- Kachel
- Ringverwarming
- Exterieur/Interieur
- Buitenlamp
- Combicassettes
- Dakluik
- Dakluik groot
- Dakluik heki
- Fietsenrek
- Hordeur
- Leeslampjes
- Lichtmetalen velgen
- Luifel
- Techniek en veiligheid
- Accu
- Caravanmover
- Lader
- Omvormer
- Reservewiel
- Schokbreker
- Serviceluik
- Stabilisator
- Verzwaarde steunen
Bijzonderheden:
In deze prachtie en zeer goed onderhouden comfortabele caravan van het merk Kip, beschikt u over 2 slaapplaatsen. Deze caravan is gebouwd in 2003. Uw fietsen kunt u makkelijk meenemen op het fietsenrek dat op deze caravan is gemonteerd. Het laadvermogen bedraagt 390 kilo, zodat u al uw vakantiebagage makkelijk mee kunt nemen. Met de mover, waarmee deze caravan is uitgerust, zet u de caravan snel en eenvoudig op zijn plek. Via het serviceluik kunt u ook van buitenaf heel makkelijk bij uw spullen komen.
Voor een snelle toevoer van warm water is er een boiler aanwezig. De koelkast met vriescompartiment is ruim genoeg voor al uw etenswaren.
In de badkamer, waar deze caravan over beschikt, vindt u een ingebouwd cassettetoilet en een wastafel.
Het grote dakluik zorgt voor veel daglicht in de caravan, ook biedt het een prima ventilatiemogelijkheid. Het luchtcirculatiesysteem zorgt daarbij voor een goede verdeling van de verwarmde lucht.
In deze caravan is ook een hordeur ingebouwd. Daardoor zult u in deze caravan veel minder last van insecten hebben. De caravan heeft dankzij de stabilisator, waarmee deze caravan is uitgerust, een betere wegligging.
Neemt u contact op voor het maken van een afspraak of bezoek onze showroom. Wij staan u graag te woord.
Deze caravan kan naar keuze OPTIONEEL worden geleverd met een:
1. Afleverbeurt ( GAS,ELEKTRA en WATERCONTROLE ) Dit optiepakket kost 195,00
2. Bovag onderhoudsbeurt ( Een geheel complete onderhoudsbeurt inclusief 12 maanden BOVAG GARANTIE en vochtmeting) ook de kentekenkosten zijn inbegrepen. Dit optiepakket kost 695,00
Deze advertentie is met zorgvuldigheid samengesteld. Ondanks deze zorg en aandacht is het mogelijk dat inhoud onvolledig en/of onjuist kan zijn. Aan de informatie in deze advertentie van Caravancentrum Midden Betuwe kunnen geen rechten worden ontleend
Dit product is verkrijgbaar bij:
Caravancentrum Midden-Betuwe
Hogeweg 12D
4033 CG Lienden
Lienden
Telefoon: +31 (0)48 848 38 08
Fax: 0488-484454
E-mail: info@betuwe-caravans.nl
Internet: www.betuwe-caravans.nl
Website
www.betuwe-caravans.nlOverige advertenties van Caravancentrum Midden-Betuwe
Meer van Caravancentrum Midden-Betuwe
Bekijk alle...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Lienden
212x bekeken
7x bewaard
Sinds 30 sep '25
Advertentienummer: m2317159616
Populaire zoektermen
Caravanskip sheltergebruikte caravanskip kompaktkip caravankip kompaktkip caravankip kompakt 37caravan enkele bedden moverkip kompakt hefdakkip shelterkip kompakt 300rapido hefdak caravanscaravans -duitslandmassage aalsmeer in Welzijn | Masseurs en Massagesalonstickets libelle zomerweek in Evenementen en Festivalsflamingo knuffel in Speelgoed | Knuffels en Pluchevrsca v rod in Motoren | Harley-Davidsonveranda rubbers in Overkappingenmeubelzorg in Fauteuilstuinstoel jysk in Tuinstoelenpartij kinderkleding nieuw in Kinderkleding | Kinder-kledingpakkettencv ketel remeha avanta in Verwarming en Radiatorensamsung tv met defect in Televisies