Kenmerken

Aantal slaapplaatsen
tot en met 3

Beschrijving

Chalet op Yn e Lyte te Grou te koop.


Na 40 jaar komt er een einde aan ons zomerbestaan op Camping Yn e Lyte te Grou, een van de steeds schaarser wordende onafhankelijke camping/ chaletparken in Friesland.

Doordat veel kavels verkocht zijn aan huurders en er daardoor een VVE is ontstaan kan het geheel niet verkocht worden aan een keten, waardoor continuïteit gewaarborgd is. Wij huren maar de potentiele koper heeft de gelegenheid om de kavel van 280 m2 te kopen.

Ongeveer 20 jaar geleden kochten wij dit nieuwe 32 m2 Likon chalet welke extra is geïsoleerd. Het chalet heeft 2 slaapkamers, een badkamer en een woonkamer met open keuken. Een perfect chalet voor 2 tot 3 personen.

Onze kavel bevindt zich aan het einde van een straatje en heeft daardoor extra privacy. Aan het einde van het straatje is een wandelpad naar de steigers waar een ligplaats gehuurd kan worden.

Het is een plek met potentie waar u uw eigen paradijsje kunt realiseren. Zoekt u meer ruimte dan kan het chalet worden uitgebreid door het aanbouwen van een vleugel waardoor er een L-model chalet ontstaat. Met name de laatste jaren is het perceel enigszins dichtgegroeid. Het voordeel hiervan is dat door het opschonen van de begroeiing er veel extra ruimte ontstaat die naar wens kan worden ingevuld.

In het schuurtje 1 bevindt zich een grote fries/ koelcombinatie alsmede een wasmachine en tweede toilet.

De vraagprijs bedraagt € 45.000,- incl. inventaris zoals bij bezichtiging aanwezig. De huurprijs 2025 bedraagt € 5.250 maar zal licht worden geïndexeerd.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Grou
633x bekeken
9x bewaard
Sinds 18 dec '25
Advertentienummer: m2346221327